Справжнє обличчя: Івашкіна – дівчина одеського сепаратиста, а не «відважна журналістка»

27 апреля 2015, 14:25
«Смілива» одеська журналістка насправді є дівчиною депутата одеської міської ради Ігора Димитрієва, який являється «звичайнісіньким сепаратистом»

Смілива одеська журналістка, яка, 25 квітня, проводила опитування українською мовою в центрі Донецька місцевим жителям, насправді є дівчиною депутата одеської міської ради Ігора Димитрієва, який являється звичайнісіньким сепаратистом .

Про це викриття псевдо сміливої журналістки повідомив журналіст Сергій Грішин у соціальній мережі.

Сергій Грішин прокоментував популярне відео, яке вже набрало майже півмільйона переглядів, де смілива одеська журналістка задає питання українською мовою в Донецьку .

Так ось, вся її сміливість, це тупо нае*алово. Їй там нічого не загрожує. Ось зовсім. Валерія Івашкіна, не просто так взяла і приїхала у Донецьк. Є там людина, з яким у неї теплі стосунки (свічку не тримав, тому так пишу). Звати людину Ігор Димитрієв, він депутат одеської міської ради від партії Батьківщина . І звичайно ж, він сепар . З цього, Лері там спокійно, ніхто її не зачепить. Вона пише у соцмережі, що вирішила перевірити, як російські найманці попадають в Україну , пише Сергій Грішин у соцмережі.

За його словами, Івашкіна полетіла в Ростов через Москву, а звідти вже в Донецьк.

Люди ведуться на сміливу дівчину-журналістку, а все набагато банальніше, Лера приїхала до свого чоловіка-сепара. Судячи з усього, це не просто поїздка потусити . Зараз в Донецьку крім Івашкиної, ще один депутат з Одеси Олександр Васильєв. І харків янин Костянтин Долгов. Хлопці з користю для себе проводять час , зазначив журналіст.

Також він, додав фотографію, на якій Івашкіна і Дімітрієв, та зазначив, що вона, вірогідно, брала участь в сумнозвісних подіях в Одесі ще 2 травня 2014 року.