Ніконов: "Левченко зі "Свободи" - російський агент, який дестабілізує Україну"

21 января 2021, 18:00
Відомий бізнесмен-забудовник і екс-керівник групи радників мера Києва Віталія Кличка Ігор Ніконов заявив, що громадський активіст і член ВО "Свобода" Юрій Левченко є агентом спеціальних служб Російської Федерації.

Про це Ніконов розповів в інтерв'ю, розміщеному на порталі gordonua.com. При цьому девелопер зазначив, що веде свій бізнес виключно прозоро і має проблеми лише з Левченком, який постійно подає на нього до суду.

"Є такий розумник, Левченко, "свободівець". Він на Нивках (район Києва, - ред) штук в 10-15 судів подає. Намагається розповісти, що він все відсудить. Чистий ідіот. Людина мерзосвітна. Точно - російський агент, 100%. Він - російський громадянин, який робить все для дестабілізації нашої держави. На кого він працює?", - констатував Ігор Ніконов.

Як повідомляли Українські Новини, колишній депутат Ради Юрій Левченко балотуватиметься в мери Києва від своєї партії "Команда Левченка "Народовладдя". У 2014 році він був обраний депутатом Ради по округу №223 (Київ), а на дострокових виборах Ради в 2019 році також балотувався по округу №223.