"Торговать франшизой "Слуги народа" начинали еще... до президентских выборов

8 октября 2020, 12:35
Об этом стало известно из интервью основателя винницкой партии местному изданию.

– Розкажіть про цю історію між Бронюком та Зеленським. Кажуть, що у Віктора і Зеленського була домовленість, аби Бронюк координував тут діяльність Зекоманди. Але щось пішло не так.

– Віктор був одним із перших, кому задовго до президентських виборів Володимир Зеленський запропонував бути координатором президентських виборів у Вінницькій області. Бронюк відповів, що допоможе чим зможе і запропонує людей, які можуть бути корисними і буде за них відповідати перед Зеленським. І так само відповідати перед тими людьми, яких він може порекомендувати.

Рекомендував він на координатора президентських виборів зокрема мене. Тоді це виглядало непереконливо, тому що це було задовго до виборів, але я інтуітивно відчував, що Зеленський виграє.

Відбулася в мене кілька разів зустрічей з його найближчими представниками, зараз це перші особи в Офісі Президента і в «Слузі народу», ми зрозуміли одне одного щодо того, що нам потрібно робити. Домовилися, вдарили по руках. А через деякий період нам зателефонували і сказали, що щось там перегралося і «ми закриємо людьми з «Кварталу», щось таке.

І потім з’явилися ті люди, які з’явились. Після цього було дещо і сумно і смішно спостерігати і за президентською, і за парламентською кампанією «Слуги народу». Тому що коли ти з телеекранів чуєш одне, а на місцях відбувається інше – то все зрозуміло.

Я не знаю, хто приймав рішення щодо цієї історії, тому що на зустрічах була ще одна людина, яку називають «тіньовим куратором» президентської команди. Я думаю що питання стояло у фінансах, яке йому (Зеленському – ред.) тут на місці забезпечили, і «бабло опять победило добро».