Ви всі так дивуєтеся поведінкою Ківи. Але всьому є логічне пояснення...

28 августа 2020, 07:38
Сам Ківа ніколи не служив у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях, хоч постійно розповідає, що він там десь від когось боронив Україну.

Річ у тім, що народний депутат Ілля Кива страждає на психічне захворювання, є інвалідом 2 групи й вже багато років перебуває на обліку в Полтавській обласній клінічній лікарні з діагнозом: наслідки черепно-мозкової травми з психопатизацією особистості.

Ківа як і Ярош є позаштатними негласними співробітниками Служби безпеки України й з весни 2014 року мали одного куратора в Департаменті захисту національної державності СБУ. Більш того: завербовані вони були ще за часи Віктора Федоровича.

Зокрема Ківа у жовтні 2013 року був зареєстрований «технічним кандидатом» від Партії Регіонів у народні депутати по 223 виборчому округу (Шевченківський район Києва) в ході повторних виборів до Верховної Ради України VII скликання.

Ходять чутки, що його батько був полтавець Володимир Кива, старший лейтенант військово-будівельної служби, який став на шлях бандитизму, здійснив кілька розбійних нападів у різних місцях Радянського Союзу й був страчений за звіряче вбивство співробітника міліції в Москві в 1984 р.

Єдиним офіційним джерелом доходів нашого Іллі Ківи на той час була пенсія по інвалідності у зв’язку з психічним захворюванням. А ще в Октябрському районному суді Полтави йшов розгляд кримінальної справи по обвинуваченню його в отриманні хабара в розмірі 1500 доларів США.

Які він отримав перебуваючи на посаді заступник начальника управління в справах захисту прав споживачів у Полтавській області. Кива був визнаний судом хабарником і засуджений до покарання у вигляді штрафу в розмірі 10200 грн. з позбавленням права обіймати посади - все порішали.

СБУ взялося за «Правий Сектор» на чолі з Дмитром Ярошем, помічником-консультантом народного депутата України Валентина Наливайченка. За кілька днів по тому, як Наливайченко знову очолив СБУ, цю організацію в СБУ вирішили перетворити на політичну партію з метою участі у виборах.

Там ще цікава історія, як Ярош рейдернув партію УНА у Карпюка, самого Карпюка потім з мішком на голові було викрадено і вивезено на територію РФ і передано ФСБ. Одночасно полковник СБУ Данило Доценко, став розставляти агентуру СБУ на керівні посади в Правому Секторі.

Зокрема, 12 березня 2014 року куратор з СБУ призначив негласного позаштатного співробітника СБУ Іллю Киву керівником «Правого Сектору» в чотирьох областях України – Полтавській, Харківській, Донецькій та Луганській.

Невдовзі психічнохворого хабарника Киву звели з міністром внутрішніх справ України Аваковим, який набирав собі команду з засуджених громадян (Грішін, Дейдей, Оніщенко-Абальмаз, Кива тощо).Тож була створена патрульна служба спец. призначення «Мирний» в складі МВС в Полтавскій обл.

Пізніше Аваков на подання СБУ своїм наказом створює батальйон «Полтавщина», командиром якого призначає психічнохворого Ківу та присвоює йому звання «майор міліції». Та його підлеглі збунтувались проти інваліда 2 групи, який в житті не тримав у руках зброю, тож Ківу зняли з посади

Потім Ківа наказом Авакова був призначений заступником начальника Головного управління МВС України в Донецькій області. Далі, заступником начальника Головного управління МВС України в Херсонській області. Дурнуватий Ківа став улюбленцем Авакова і пішло поїхало -

Начальник Департаменту протидії наркозлочинності МВС України, радник міністра внутрішніх справ, голова Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, народний депутат України.

Ось і думайте, як сірий кардинал, як він себе називає, Аваков за допомогою Ківи розіграли нову виставу.