“Новые” лица ГПУ. Гюндуз Мамедов

22 октября 2019, 22:47
На усиление умственно-отсталому пограничнику (если судить по видео Лукаш) Виктору Чумаку назначили еще одного стремного заместителя генпрокурора — Гюндуза Мамедова.

Среди знающих людей это назначение вызвало нервический смех, который, впрочем, в последнее время и не прекращается. Вот что пишет об этом назначении Владимир Бойко. 

“Як я й прогнозував півтора місяці тому, ще одним заступником генерального прокурора став Гюндуз Мамедов – представник найбагатшої родини Азербайджану. Достатньо сказати, що молодший брат Гюндуза Айдиновича, Ельчин, очолює українське представництво азербайджанської компанії SOCAR, а старший брат, Ісрафаїл, керує Державним нафтовим фондом Азербайджану.

Втім, найцікавішим у цьому призначенні є те, що Гюндуз Айдинович є креатурою відомого одесита Володимира Галантерника й саме в цій ролі він літав у лютому 2019 року за океан разом з Юрієм Луценком для зустрічі з адвокатом Трампа Руді Джуліані.

Закінчивши в 1996 році Одеський університет ім.Мечникова, Мамедов до 2012 року працював у прокуратурі Приморського району Одеси, у липні 2014 року був призначений прокурором Одеси, у грудні 2015 року – заступником прокурора Одеської області. У серпні 2016 року отримав посаду прокурора АР Крим у екзилі й перебрався до Києва.

Навесні 2018 року в Одесу з США приїхали два пройдисвіти – Лев Парнас та Ігор Фруман. Вони зустрілись з Галантерником, показали свій головний актив – фотографію в компанії з Дональдом Трампом і Рудольфом Джуліані – та поцікавились, чи не може Галантерник познайомити їх з генеральним, прости господи, прокурором Юрієм Луценком (Луценко їм був потрібен задля допомоги віденському арештанту Дмитру Фірташу, якого Парнас і Фруман за допомогою все тієї ж фотографії переконали у своїй всемогутності). Така можливість у Володимира Галантерника була – в особі близького до Луценка прокурора АР Крим Гюндуза Мамедова.

Але Луценко, познайомившись з Парнасом і Фруманом, вирішив використати їх у своїх інтересах: спочатку Юрій Віталійович через них скаржився Джуліані на поведінку посла США Марі Йованович та американської агентури в Києві (передусім, директора НАБУ Артема Ситника), а в лютому 2019 року, приїхавши до США разом з Мамедовим, зустрівся з Джуліані та передав йому компромат на колишнього віце-президента США Джо Байдена в сподіванні заручитись підтримкою Білого Дому, щоби протриматись на посаді генпрокурора до травня 2023 року.

Тому зараз в Генеральній прокуратурі України склалась дивна ситуація: з одного боку сам генпрокурор Руслан Рябошапка та три його заступники (Віталій Касько, Віктор Трепак і Віктор Чумак) уособлюють собою демонстративний плювок України в бік чинного американського президента, до того ж Касько й Трепак у 2016 році на завдання ФБР роздмухували «справу Манафорта» з метою скомпрометувати Трампа й забезпечити перемогу Гіларі Клінтон. З іншого боку, заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов зустрічався з Джуліані й разом з Луценком передав йому компромат не тільки на батька та сина Байденів, але й на Каська, Трепака та Ситника.

За таких обставин можна не сумніватись, що невдовзі Генеральна прокуратура України перетвориться не в Офіс генерального прокурора, як це передбачено поправками до профільного закону, а в джерело нових міжнародних скандалів.”

В таком же шоке и бывший старший следователь по особо важным делам Галина Климович.

“Це призначення — чергове дно Рябошапки.
Призначено у п’ятницю, щоб за вихідними був зменшений ажіотаж. Народ “проковтне” і це.
Я не буду повторюватись про причини стрімкої кар1єри Гюндуза Мамедова, про його репутаційні втрати й сумнівні зв’язки, Кожен, хто захоче, — все це відшукає в інтернетмережі.
Скажу тільки, що вигнала у свій час цю людину з кабінету за бездарність, безграмотність і повну профнепридатність, поєднані з хамовитою пихатістю мажора.
Це призначення є відзеркаленням справжніх намірів “реформаторів” відносно ГПУ.”

Вобщем, ценный кадр, надо брать. Надеемся, что господин Мамедов первым делом расследует недавнее убийство, совершенное советником Посла Азербайджана в Украине. Странно убийство с голубым окрасом, которое, о котором почему-то все упорно молчат.