Конституційний суд купив люксовий «Фольксваген» за 2 мільйона

26 декабря 2019, 11:10
Автобаза Конституційного Суду України 23 грудня за результатами тендеру замовила ТОВ «Форвард автоцентр» спеціалізований легковий автомобіль CKC-VWT-ПС на базі автомобіля Volkswagen Transporter T6 Multivan за 1,88 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить повнопривідний мікроавтобус Volkswagen Multivan з парк-пілотом, з Rear View (камера заднього ходу); 2 контейнерами для сміття в картах дверей, 3 висувними ящиками під потрійним сидінням; боковою обшивкою з вставками «під шкіру» в пасажирському салоні; сидінням з обшивкою «Alcantara»; декоративними вставками «Structural X», лакованою накладкою «Black Glossy»; мультифункціональним столом в середині салону, навігаційною системою «Discover Media»; багатофункціональним шкіряним кермом з перемикачами для радіо і мобільного телефону, шкіряним оздобленням; багатофункціональним дисплеєм Premium; обігрівом сидінь у кабіні водія, круїз-контролем; трьохзональним кондиціонером «Climatronic» з антиалергенним фільтром, 2-ма випарниками, додатковим обігрівачем та додатковим керуванням у пасажирському салоні; подушками безпеки для голови в кабіні і в пасажирському салоні для зовнішніх сидінь.

Крім того, Volkswagen Multivan матиме спеціалізований сейф для перевезення секретних документів та інших носіїв інформації.

Автомобіль Volkswagen Multivan, подібний тому, який купила Автобаза Конституційного Суду, продають за 1,76-1,79 млн грн.

На торгах конкурентом ТОВ «Форвард автоцентр» було ТОВ «Цітіус С» Олексія Серова, яке запропонувало 1,90 млн грн. Саме такою була очікувана вартість.

Дешевшою була пропозиція ТОВ «КарпатиАвтоцентр» Анатолія Ящука – 1,87 млн грн. Втім її відхилили через невідповідність умовам тендерної документації (технічним вимогам).

Засновником «Форвард Автоцентр» із Закарпаття є Іван Ільтьо, а директором – Сергій Пеца. Останній керував нині ліквідованим ТОВ «Сервіс Центр-Мукачево» Андрія Васильовича Петьовки та Анжеліки Ільтьо, яка раніше була прописана разом з Іваном Ільотьо. У свою чергу Андрій Петьовка є сином Василя Петьовки, нардепа із групи «Довіра», який є двоюрідним братом Віктору Балозі.

Як повідомляли «Наші гроші», у листопаді Автобаза Конституційного Суду замовила ТОВ «ВіДі Автострада» 15 автомобілів Toyota Camry по 835 тис грн. на загальну суму 12,52 млн грн.