Кримінальні факти про німецьких фермерів, за яких вписався Тимофій Мілованов

14 января 2020, 23:31
Німецькі фермери написали листа президенту, голові Верховної ради та прем’єр-міністру, де назвали дискримінацією і обмеженням конкуренції заборону купувати землю іноземцям.

І хоча міністра економічного розвитку Мілованова у переліку адресантів немає, саме він його опублікував.

Список підписантів та сам лист - у пості Мілованова

Окремо він зробив акцент, що фермери-підписанти сплачують податки в Україні. А часом і більше ніж українські компаній, що ведуть тут діяльність “в чорну”

Напередодні голосування по ринку землі, натяки міністра Мілованова прості як двері: німці чесні. Вони за здорову конкуренцію ще й податки платять. Навіщо їх обмежувати в праві купувати українську землю. 

Що ж це за німецькі фермери, які роками працюють в Україні і платять податки?

Проаналізувавши ряд судових рішень за останні роки можна сміливо стверджувати, що НЕ ВСІ німецькі фермери, які обурені обмеженням їх права на купівлю української землі працюють чесно та відкрито, як це дає зрозуміти міністр. 

 

Далі – лише факти (підтверджені судом) про компанії, за яких вписується міністр економічного розвитку і торгівлі УКРАЇНИ (а не Німеччини) Тимофій Мілованов

 

Фірма німецького фермера отримала ділянку в оренду безкоштовно 

Йдеться про ПП «Петерсен Агро». Петерсен Нілс – у списку підписантів листа.

 

Вироком у справі № 1-135/2010 Губницький сільський голова Вінницької області відправився за ґрати на рік із забороною обіймати таку посаду ще рік після звільнення. А все тому, що він без рішення сесії Губницької сільської ради та розпорядження Гайсинської райдержадміністрації надав усний дозвіл ПП «Петерсен Агро» с. Губник на безоплатне використання земельної ділянки із земель запасу Губницької сільської ради площею 39 гектарів.

Просто так. 

Про мотиви такого рішення у суді не йшлося, а отже можемо лише припускати, що спонукало сільського голову задарма дати землю німецькому фермеру. А коли справа дійде до суду просто каятися і щиро визнавати провину. В будь-якому така домовленість вже є корупцією, що суперечить історії про “чесних німецьких підприємців”

 

Фальсифікація договору оренди землі

Йдеться про ТОВ «Кищенці» (Черкаська область). Керівник та засновник Хузінха Корнеліс Хендрік фігурує у списку підписантів до листа, що опублікував Мілованов. 

 

В 2016 році житель Черкаської області, як учасник бойових отримав у власність земельну ділянку сільськогосподарського призначення розміром два гектари у Маньківському районі. 

Дану землю вирішує здати в оренду. Та не виходить. Бо ж ця ділянка згідно реєстру речових прав на нерухоме ним вже передана в оренду ТОВ «Кищенці» строком на 17 років - до 31 грудня 2032 року.

«Відповідач (ТОВ «Кищенці») позивача ошукав та від його імені підробив договір оренди і його зареєстрував, перешкоджаючи позивачу в здійсненні його прав як власника земельної ділянки», - йдеться у матеріалі судової справи №701/142/18-ц.

Крім того, що чоловік не підписував договір оренди з ТОВ «Кищенці», дана земельна ділянка на момент укладення договору оренди була відсутня як об'єкт цивільних прав, не була виділена на місцевості, не мала меж та кадастрового номеру.

Коли ж він звернувся до представників ТОВ «Кищенці», з вимогою пояснити походження даного договору оренди землі, йому повідомили, що він може отримати копію договору в сільській раді с. Кищенці. Ознайомившись з текстом договору було виявлено, що той договір не має дати, підпис в договорі виконаний не ним, а реквізити паспорту орендаря зовсім інші ніж у власника

Рішення по судовій справі №701/142/18-ц від 09 січня 2019 року, суд договір оренди визнав недійсним. Руху у справі щодо шахрайства далі не було

 

Самовільний захід на чужу землю

Йдеться про ТОВ “Біовена ЛТД”. Керівник Вагнер Роланд Фрідріх також підписався у листі.

 

Тут важливо підкреслити, що в Україні зареєстровано на Вагнера дві ТОВки “Біоверна ЛТД”, щоправда з різними кодами 40703722 та 42096601.

Одна з цих фірм фігурант кримінального провадження № 12018060160000053 у справі самовільного заходу на чужу землю. 

У матеріалах справи 906/321/18 суд підтвердив, що «Біовена ЛТД» самовільно зайняла земельні ділянки державної форми власності, а також земельні ділянки приватної форми власності, які перебувають у користуванні на підставі договорів оренди підприємств, чим завдано шкоди їх володільцям.

Далі цитата: “Судом встановлено, що відповідач без достатніх на те підстав, а саме рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування про передачу у власність, або надання у користування (оренду) і, фактично використовував земельні ділянки, які розташовані на території Усолусівського Старостинського округу Барашівської об'єднаної територіальної громади Ємільчинського району Житомирської області за кадастровими номерами: 1821788400:07:000:0100, 1821788400:07:000:0087”

Схожа історія і в ТОВ "КЛН АГРО"

Засновниця Луфф Карін Марія – у списку підписантів.

 

У той же час керівник підприємства Назарій Козак в березні 2019 судом визнаний винним за статтею самовільного зайняття земельної ділянки. (Номер судового рішення: 80312579).

У матеріалах обвинувачення вказано – діяв він в інтересах УСІХ засновників. А це – його батько та двоє іноземців, серед яких і підписантка.

Почалося з того, що його батько Богдан козак подав отримав дозвіл на розроблення проектів землеустрою ділянки. ОДНАК, такий дозвіл не надає права користуватися земельними ділянками.

Тим не менш, директор ТОВ «КЛН Агро» не маючи правовстановлюючих документів на використання земельних ділянок, восени 2016 року незаконно виорав дві земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 67 гектарів. Далі там була посіяна пшениця. 

Влітку наступного року він особисто збирав урожай, після чого забезпечив перевезення та зберігання одержаного врожаю пшениці.

 

Розкрадання державних коштів

Йдеться про  ТОВ «Дукра Агро». Венцль Йоханн – у списку підписантів.

Ця компанія фігурує у кримінальному провадженні № 12019000000000035. Встановлений факт переказів на рахунки цієї ТОВки коштів від ДП МВС України «Інформ-Ресурси». 

 

Попри ліквідацію цього державного підприємства, колишні працівники заволодівши печатками та провели операцію купівлі-продажу ТОВ «ПЕРСЕВБУД» нерухомого майна, яке на праві власності належало Державі в особі МВС України. Отримані від продажу нерухомості кошти в сумі 18 999 840 гривень були в подальшому перераховані за неіснуючі «інформаційно-консультаційні» послуги на рахунки підконтрольних вказаним особам підприємств з ознаками фіктивності. 

“Тим самим службові особи ДП МВС України «Інформ-Ресурси» заволоділи грошовими коштами зазначеної юридичної особи в особливо великих розмірах в сумі 18 999 840 грн”, - йдеться у матеріалах справи.

Так от фірма німецького фермера у списку ймовірних компаній, через яку виводилися гроші.

 

Замість висновків

Чи чесно та законно ведуть сількогосподарську діяльність німецькі фермери?

Ні. Цьому підводження ряд судових справ та навіть вироків

Чи означає, що так працюють абсолютно всі підписанти?

Докази представлені на лише вищевказаних.