ТОВ "Смарагд пол Сервіс" отримало 32 підряди на реконструкцію з яких виконало 3

15 ноября 2019, 18:35
КП «Житло-Сервіс» Київської міської ради 27 грудня уклало 32 угоди про реконструкцію шкільних спортивних майданчиків на загальну суму 47,88 млн грн.

Я підозрював, що цей день настане!

Але мав терпіти і чекати!

Нарешті настав час про це розповісти!

Отже!

Вмощуйтесь зручніше!

Повірте, буде цікаво!

Є гора розслідувань про міні-футбольні поля зі штучним покриттям. Наприклад, як на їхнє будівництво "вигравалися" тендери.

Ну наприклад - скромне моє!
 

І ось - нова і чергова перемога компанії.
Яка отримала 32 підряду на будівництво футбольних майданчиків по Києву.
На суму майже 48 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ!
100% передоплата!

Матеріал з сайта Наші гроші:

Підлеглі менеджера Юрушева таємно розпиляли ще 48 мільйонів на футбольні поля для шкіл

14.02.2019 // 114 Переглядів

КП «Житло-Сервіс» Київської міської ради 27 грудня уклало 32 угоди про реконструкцію шкільних спортивних майданчиків на загальну суму 47,88 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До вересня влаштують 32 спортмайданчика для міні-футболу зі штучним покриттям вартістю по 1,50 млн грн. Перелік шкіл наведено нижче. За даними порталу «Є-Дата», через день після підписання замовник перерахував підряднику за кожним із договорів аванс у розмірі половини його вартості – 791 тис грн., що разом складає 25,32 млн грн.

Вартість кожної з укладених угод на 4 тис грн., або 0,2% менша від встановленого законом порогу в 1,50 млн грн., після якого комунальники мали би проводити відкриті торги зі щонайменше двома учасниками. Зменшення вартості закупівлі нижче порогу дозволило проводити закупівлі, укладаючи угоди з непрозоро обраним підрядником.

Також не були опубліковані ані договори з кошторисами та підсумковими відомостями ресурсів, ані файли звітів про укладення договорів, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Нагадаємо, у 2017 році «Житло-Сервіс» так само роздробив проектування і реконструкцію футбольних полів зі штучним покриттям на допорогові угоди загальною вартістю 98,25 млн грн. Тоді підрядником із реконструкції було столичне ТОВ «ФФУ Продакшн» Федерації футболу України. Ця фірма має завод біля села Мартусівка на Київщині потужністю 700 тис кв. м покриття «Polytan» на рік, відкритий у співпраці з УЄФА.

Федерацію футболу очолює нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Андрій Павелко, а підписантами значаться перший віце-президент Вадим Костюченко і адвокати Юрій Запісоцький та Ігор Грищенко. Що до останнього, то особа з такими ПІБ є помічником нардепа від «БПП» Андрія Лопушанського.

Як і тоді, «Житло-Сервіс» очолює Сергій Бовсуновський. Комунальне підприємство підпорядковане Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА, чиїм директором є Костянтин Федотов, який раніше працював у КП «Житлоінвестбуд-УКБ» під керівництвом депутата Київради від «БПП «Солідарність» В’ячеслава Непопа.

У 2012-2014 роках Федотов керував ТОВ «БФ Завод» Леоніда Юрушева, яке виробляє металоконструкції у тому ж селі Мартусівка. Причому, як раніше повідомляли «Наші гроші», на фотографіях триповерхова виробнича будівля фірми «ФФУ Продакшн» виглядає так само, як і корпуси логістичного комплексу «БФ Термінал» Юрушева.

Детальніше про ФФУ і штучну траву читайте в новині «Знайдено доказ, що ФФУ Павелка ініціювала посередника з ОАЕ, у якого осіли 20% переплати з $8 мільйонів».

Столична фірма «Смарагд Пол Сервіс» має статутний капітал 1 тис грн. Засновниками є Сергій Кокоша із Київщини та Руслан Коростельов із Черкащини, а директором – Андрій Добриднюк. Раніше вона отримала підрядів інших замовників на суму 19,22 млн грн.

Раніше Добриднюк також керував ТОВ «Системи для підлоги» Костянтина Піддубняка.

У 2018 році суд надав прокуратурі доступ до документів «Житлоінвестбуду» (де раніше працював директор «Житло-Сервісу» Федотов) щодо реконструкції фірмою «Смарагд Пол Сервіс» стадіону школи №275 у 2017 році. За даними поліції, комунальники нібито оплатили недовиконані роботи. Проти них порушене кримінальне провадження за ч.3 ст. 191 ККУ. Раніше «Житлоінвестбуд» відмовив прокурору в наданні цих документів".

Тут я маю вставити цитату. Занадто вона вже красномовна:

“Також не були опубліковані ані договори з кошторисами та підсумковими відомостями ресурсів, ані файли звітів про укладення договорів, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет можливого завищення.”

Підтвердження цього є і на офіційному сайті КМДА

Я таки поцікавився, як там справи з будівництвом.

Зараз краще присядьте!

Бо:

  • Зовсім, від слова - "абсолютно" не почато роботи на 14 об’єктах.
  • На 13 об’єктах створено видимість роботи - або просто розрита земля, або насипано щебінь.
  • Готові майданчики, але досі не введені в експлуатацію - 2
  • Повністю готові - 3

ТРИ готових футбольних майданчика із 32-х!

У цих людей був цілий рік на будівництво!

Роботи (як свідчить видання Наші Гроші), мали бути завершені до 1 вересня 2019 року.

Цікаво, чого далі чекати від компанії, яка за рішенням суду (від 29.10.2019) має сплатити "Київтеплоенерго" майже 2 МІЛЬЙОНИ 350 тисяч грн. боргу за теплову енергію?

Ну і бонус.

За температури повітря +5 і нижче роботи по будівництву таких полів проводити заборонено. Шансів, що ці роботи буде завершено до кінця 2019 року - НУЛЬ!

І це лише Київ.
Столиця України!
Цікаво що робиться по регіонах?
І хто буде це все розслідувати?
Може час нарешті.
Хтось там нам обіцяв садити!
Так може час?
Бо вже є за що!