УКРБУД ПРОДОВЖУЄ ДЕРИБАНИТИ ЗЕМЛІ НТУУ «КПІ»!

17 декабря 2018, 16:01
Дерибан землі НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського не закінчується. З вересня місяця весь університет лихоманить корупційними скандалами, до яких причетна адміністрація КПІ. Це і фіктивні тендерні оборудки, і холодні аудиторії, і незадекларовані маєтки та мільйонні статки.

Найбільшим дерибаном земель університету є будівництво житлових комплексів. Всіх годують казкою про будівництво гуртожитку по вул. Виборзькій, а насправді, як гриби, виростають житлові комплекси: «Вертикаль», «Дубова Роща», «Кампус», і тепер приєднується УКРБУД зі своїм ЖК «Генезіс» (провулок Індустріальний, 2). Всі забудовники прикриваються тими самими казочками про інвестугоди, буцімто, про будівництво гуртожитку, але насправді - це є розбазарювання земельних ділянок, які резервувались для навчальних корпусів. 

На вказаній ділянці 8000000000:69:081:0005 мав бути навчальний корпус КПІ, натомість, Укрбуд будує чергове комерційне житло. Проте це будівництво є порушенням численних містобудівних законів, рішення комісії Київради з питань містобудування, архітектури і землекористування про призупинку будівельних робіт.

Закликаю правоохоронні органи негайно втрутитись і зупинити розграбування земель державної власності, що спричинені побудовою житлових комплексів «Кампус» і «Генезіс» Укрбуду.