Володимир Грановський: «Я не працював на Партію регіонів ніколи»

Політтехнолог Грановський каже, що не отримував 2 мільйони доларів на піар регіоналів на «Інтері»

Політтехнолог Володимир Грановський стверджує, що не отримував два мільйони доларів із чорної каси Партії регіонів у 2012 році і що викладені документи компіляція. Про це він заявив у коментарі програмі Схеми

Я не працював на Партію регіонів ніколи. У 2012 році і по цей день неформальним куратором новин на Інтері був Ігор Шувалов і його політичний бос Сергій Льовочкін. Саме Шувалов запустив дезінформацію в ЗМІ, що я автор плакату про три сорти (українців). У мене немає ніяких стосунки з каналом Інтер від того моменту, коли я пішов звідти у 2006 році , зазначив Володимир Грановський.

В оприлюднених Українською правдою документах фігурує прізвище Грановський В., якому нібито було видано два мільйони доларів з призначенням платежу PR на телеканалі Інтер , датований 8 червня 2012 року.

Політтехнолог висловив переконання, що йдеться про якісну компіляцію

Реальні документи склеєні з симулянтами. У нашій роботі це стандартний прийом , додав Грановський.

На запитання, чи це його почерк у чорній бухгалтерії Партії регіонів і чи отримував він два мільйони доларів, політтехнолог відповів: Я не отримував жодної гривні. І не міг формально навіть отримувати, оскільки не мав і не міг мати жодних контактів із людьми, які працювали на Інтері і які працюють до цього часу .

Грановський відомий своїми заявами про те, що угруповання ДНР і ЛНР є продовженням розпаду Радянського Союзу.