"ЗеТОП активіст" - Сашко Юрченко

7 октября 2020, 21:47
Саша Юрченко - зе депутат-фігурант нового корупційного скандалу і депутат обраний сусідами від мого Голосіївського району.

Саша Юрченко - зе депутат-фігурант нового корупційного скандалу і депутат обраний сусідами від мого Голосіївського району.

Сашу знаю давненько і якщо перший рік сприймав як людину, що бореться з забудовами, то потім "вспливало" таке, що давало однозначний висновок не підтримувати таку людину.
Допоможу вам трошки дізнатись ху із Саша Юрченко.

 • Від різних джерел дізнавався, що він відносився до того типу людей, що мутив гроші від забудовників за участь або відступ від акцій.
 • Саша слабий на "передок" і в жінках бачить об'єкт, який треба розвести/здобути. І краще вам не знати деталей чи його "успіхів" на районі чи за межами країни.
 • А не так давно журналісти засняли як він кадрить і сумує за "журналісткою" (як уточнили, насправді стриптизеркою), поки його дружина готувалась до родів.
 • Саша за 5 років зміг змінити 5 партій: Свобода, дуже короткі періоди в Батьківщині та Самопомочі, Укроп і нарешті фартова масть - Слуга народу.
 • Саша толком ніде не працював до депутатства, але створював образ простого активіста. Він дуже хотів у владу трусився прямо і це читалось,.
 • А я з недовірою ставлюсь до людей без досвіду реалізованих проєктів, без стрижню/принципів, які хочуть владу. Напередодні місцевих виборів 2020 варто все таки згадати, що людину треба обирати за якісь об'єктивні заслуги, інтелект, програму, а не через те, що хтось красивий/смішний чи сфоткався з Зеленським/Коломойським чи медведчуком/путіним і він миропомазаний.
 • Ще Саша до депутатства швидко зловив корону і казав "та я в ТОП-5 активістів Києва", тоді ще Віталій Селик запитав "а хто це взагалі". Саша погрожував зірвати роботу громадсько-бюджетної комісії минулого складу, в яку я 1 рік входив, і якось присилав своїх людей, щоб блокувати роботу комісії. То був період, коли вже помічники чи оточення зе-депутатів ходили по КМДА і говорили різним людям"мы сдесь власть", "скоро вас винесем", "зеленая волна" і інше трололо.
 • Ще Саша почав погрожувати людям/волонтерам району, які витирали його соплі і допомагали пару років тому.
 • Саша намагався викинути новопризначеного голову РДА, а потім цій же людині скаржився на волонтерів з району.
 • Зате коли виборці масово писали йому і тегали "альо, а яка твоя позиція по призначенню авакова в уряд", "а ти підпис поставив під зверненням проти визнанню терористів л/днр", про капітуляції яку нам секретар Зеленського - Єрмак нав'язує" - у відповідь цей "слуга" ̶к̶л̶а̶в̶ ̶в̶ ̶ш̶т̶а̶н̶и̶, відсижувався. і не рипався.Тіп без позиції і на гачках у кураторів які його завели в ВР.
 • Lyuba Kolosovska у себе писала, що по еко законам, Саша присилав масовку, щоб продавлювати свої теми.
 • Зараз правоохоронці зловили Сашу на схемі внесення правок в закон за 200 +13 тисяч "зеленого пирога".

Шкода, що важливу тему побутових відходів зараз відсунуть і ми знову втратимо час, нагадимо ще на екологію, не збудуємо потрібні переробні заводи і тд.
АЛЕ, атенсйон, на відео і логічно зрозуміло, що Саша мав підкупити 10 депутатів з профільного комітету, щоб закон пройшов і ви можете лише гадати хто з Слуг, ОПЗЖ і Довіри був у схемі. І сподіваюсь усі розуміють, що Саша не геній, адже схема не нова і перевірена, і 10 його колег -корупціонерів, яких не виявили поки, чекали "кусок зеленого пирога". Паскудство в тому, що за вказівкою керівництва (точно замішані генпрокурор Венедіктова, профільний голова комітету, правоохоронці) відбулась зупинка "копати далі" і інфу злили, і уберегли частину депутатів від корупційного скандалу.

Можливо Саша і сяде, бо за 1,5 роки треба ж хоч когось посадити, а може і пополощать медіапростір цим персонажем, щоб відволікти нас від держзради по вагнерівцям, де причетний президент, його секретар і прислуга з РНБО.
Я не буду називати тут Сашу, як його називає Микола Виговський, хоча мені подобається та характеристика, але ви зрозуміли, що Саша системно деградував, а зараз справи у нього не ок.

На мою думку, більшість в СН, опзж, довірі - це люди, у яких біда з цінностями, кармою і інтелектом. Ці хабарники часто мають проросійські/ватні погляди, доять нас і не є компетентними, зате бояться за свої шкури.
І коли як не в умовах, що нагадують часи партії регіонів і януковичей, нам не пора об'єднуватись і зберегти цю країну в умовах штормів.
Думай_те