ЖК “Campus” - масштабна афера, яку здійснюють професійні аферисти!

24 сентября 2018, 15:57
Від 2015 року розпочалась масштабна будівельна афера двох, здавалося б, непримиримих політичних ворогів: активіста Київської обласної «Самопомочі» Романа Іваненка і народного депутата 5 і 6 скликань від «Партії регіонів» Віталія Борта.

Це вже не перший випадок розкрадання земель НТУУ «КПІ» імені І. Сікорського. До цього передувало будівництво ЖК «Дубова Роща», спорудженого на землях університету за адресою вул. Дашавська 25, і ЖК «Вертикаль» по пров. Ковальському прямо в студмістечку. 
Традиційно, будівництво вказаних ЖК на землях КПІ відбувалось в рамках «інвестиційних договорів» з вигодою університету у вигляді будівництва одного гуртожитку по вул. Виборзькій. 

Варто зазначити, що за даними журналістів 24 каналу, квартири в ЖК «Вертикаль» має керівництво НТУУ «КПІ», зокрема проректори, син проректора, а також власником однієї з квартир був директор студмістечка. Випадковими такі збіги не бувають!

Підсумовуючи, можна стверджувати, що за будівництво трьох (ще два будуються) величезних житлових комплексів, університет отримає всього один гуртожиток середньої поверховості. 
Грабіжництво!!!

ЩО ВТРАТИЛИ СТУДЕНТИ? 
До прикладу на території ЖК «Вертикаль», відповідно до плану розвитку, мав бути побудований студентський гуртожиток (фото 3), а на території ЖК «Кампус» мали бути споруди легкоатлетичного манежу (фото4). 
Найгірше, що рано чи пізно, потреба в розширенні і розвитку університету буде стояти дуже гостро, а вільних земель поруч з основними спорудами університету вже не буде, їх масово забудують нові і нові ЖК («Шелтер», «Кампус 2»…)

ХТО НАС ДУРИТЬ? 
Дуже просто, власниками девелопера UDG є два політичних «супротивника», активіст Київської обласної «Самопомочі» Роман Іваненко і народний депутат 5 і 6 скликань від “партії регіонів” Віталій Борт. (фото 5).
Нещодавно, на офіційній сторінці ЖК «Кампус» у фейсбуці, виходить публікація, що, мовляв, виключно завдяки ним збудований гуртожиток. Це є повною брехнею, адже гуртожиток збудовано за рахунок трьох ЖК, про що вже вище написано. Також зазначається, що згідно умов інвестдоговору, забудовник передає еквівалент 10% збудованих площ і вкладає в будівництво гуртожитку. Наразі приблизна сума інвестицій складає 63 млн. грн. (фото 6). 
Тобто 10% вартості приміщень ЖК «Кампус» згідно публікації становить 63 млн. грн. Насправді сума значно занижена.

ТУТ НАЙБІЛЬШІ МАХІНАЦІЇ (МАТЕМАТИКА)
Загальна площа приміщень ЖК «Кампус» складає приблизно 57 тис кв. м., відповідно до містобудівних умов та обмежень (фото 7) або 51 917,4 + 5 126 кв. м., відповідно до експертного звіту (фото 8 ). 
На сайті продажу квартир «Лун», вартість 1 кв.м. квартир становить приблизно 20 тис. грн. (фото 9). 
Завдяки простій арифметиці, вираховуємо справжню вартість: 10% ЖК, яка має бути проінвестована в університет. 57 000 х 20 000 х 0,1 = 114 млн грн. 
Тобто, тут так само - обкрадання студентів. Замість приблизно 114 млн гривень, університет у вигляді інвестицій отримує лише 63 млн. І про цей злочин забудовник зізнався на власній сторінці в мережі Фейсбук.

*Варто зазначити, що про ці корупційні схеми відомо прокуратурі і вже порушено ряд кримінальних справ щодо фіктивних фірм-прокладок, які мають безпосереднє відношення до Іваненка Романа. Через фейкові венчурні та інвестиційні фонди (які, насправді, не гарантують отримання права власності на будь-яке майно) відбувається вимивання коштів з клієнтів будівельної афери, про що свідчить низка судових рішень. 

ЩО МИ МАЄМО
Кожен, хто купує квартири в ЖК «Кампус» стає не тільки співучасником розкрадання земель НТУУ «КПІ», але й ризикує втратити свої кошти, через ніким не гарантовані папери.  
Закликаю правоохоронні органи притягнути до відповідальності аферистів, а киян - ретельно подумати перед тим, як вкладати кошти в аферу.