Ігор Мізрах (на фото), людина, що вважає себе Наполеоном «відомим політиком», «експертом», «співаком» і ще бог знає ким, оголосив CRiME’у вендету. Про це йдеться в редакційній колонці видання.
Причиною стало спільне дослідження [гучних справ] і CRiME’а життєдіяльності цього запального пана і його «медіа-імперії», що складається з легіону (сам Мізрах стверджує, що їх 3 тис.) сайтів-фейкометов.
Вранці 8 лютого засновник проекту CRiME, журналіст Андрій Лаврик отримав через Facebook від Ігоря Мизраха ось цю дивну загрозу.
Як бачимо, Ігор Аркадійович зажадав видалити статтю про його «подвиги», а якщо його вимога не буде задоволена, то на трьох тисячах сайтів, які нібито належать цьому «магнату», він звинуватить Андрія Лаврика в педофілії. Останній умовляння не послухав, і Мізрах, як людина слова, почав розганяти фейк, підключивши до процесу свого спільника Чорноівана Тараса.
Незграбна виріб цих казкарів, можливо, залишилася б ніким непоміченою, якби сам фігурант не вирішив поділитися цим сміховинним зразком творчості душевнохворих публіцистики зі своїми передплатниками.
Робота редакції на півдня була паралізована гомеричним реготом. Андрій Лаврик, за його власними словами, задумався над тим, щоб замовити комплект візиток з написом «блогер-педофіл».
Ігор Мізрах, ймовірно, усвідомлюючи, що від сміху можна померти, і, отже, їм можна вбити, на наступний день, 9 лютого, продовжив «тролінг» смішними пасквілями.
Але тут Ігор Аркадійович проявив підступність. Близько 10:30, коли нечисленна редакція CRiME’а перебувала під столом, вмираючи від сміху, на сайті почалася DDoS-атака. На піку потужність атаки перевищила позначку в 66 гігабайт.
Або більше 15 млн запитів одночасно.
Але оскільки у власників CRiME’а тільки один сайт, а не «три тисячі», як у Мизраха (які треба якось утримувати), вони мають можливість користуватися анти-DDoS і хмарними технологіями (власне, «хмара» і прийняло на себе основний удар). Однак дії зловмисника все ж викликали деякі перебої в роботі сервера, які після включення додаткового захисту і перезавантаження були усунені.
Тим не менш, CRiME радить Ігорю Мизраху і Тарасу Чорноивану шанувати Кримінальний кодекс, оскільки якщо наклеп у нас в країні – не кримінальний проступок, то втручання в роботу електронних мереж – ст. 361 КК.
Использованная литература: источник