Любченко порушує трудове законодавство

3 сентября 2020, 16:48
З приходом Любченко на посаду Голови ДПС співробітники отримали ще один подарунок -робочий день став повністю ненормованим.

Ні, офіційно, всі працюють з 8-00 до 17-00 але по факту, абсолютно всі департаменти в повному складі залишають стіни податкової після 21.00.

Такий графік роботи зовсім не законний і носить злочинний характер, адже з якою метою всі документи починають підписуватися в нічний час, можна тільки здогадуватися. Зверну також увагу і на те, що графік роботи для бюджетників був зміщений на годину назад (з 9.00 на 8.00) саме у зв’язку з Коронавірусом. Але що відбувається в реальності?

Будівля, де знаходиться ДПС України (Львівська площа, 8), має близько 24 поверхів і переважно, всі вони мають закупорені вікна. Тобто провітрювання приміщень не відбувається взагалі, а лише охолоджується за допомогою кондиціонерів, які повинні регулярно чистити, чого не відбувається.

Виходить, що співробітники ДПС знаходяться в закупореному будівлі по 12-14 годин на день в особистих інтересах Любченко, який при цьому порушує трудове законодавство.