У Семенченка все таки взяли відбитки пальців

21 мая, 10:53
Народ цікавиться, чи вдалось адміністрації слідчого ізолятора, в якому перебуває найвідоміший український шахрай Костя Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), зняти в арештанта відбитки пальців?

Доповідаю – таки вдалось, хоча Грішін відбивався ногами та кусався, бо дуже не хотів, щоби його «пальчики» порівняли з дактилоскопічною формулою його повного однофамільця та тезки, який 12 січня 1996 року був затриманий у Севастополі за подвійне вбивство, а в 2003 році оголошувався в розшук по обвинуваченню в розбійному нападі. 

Тим не менш, хоча особу Грішіна вже вдалось ідентифікувати, ані він, ані його колишній водій, а нині – негласний позаштатний працівник НАБУ Євген Шевченко, якому також повідомлено про підозру, не йдуть на співпрацю зі слідством.

При цьому Грішін стверджує, що торгував зброєю та обстріляв телеканал «112. України» тому, що є таємним агентом Служби зовнішньої розвідки та виконував важливі державні завдання, а його колишній водій Шевченко запевняє, що виконував важливі державні завдання, будучи таємним агентом Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Шкода лише, що ці «таємні агенти», по-перше, між собою не домовились, на яку саме спецслужбу вони працюють, а, по-друге, досі не знають, що ані СЗР, ані ГУР не можуть мати агентурний апарат і проводити оперативну діяльність усередині країни (окрім, хіба, розвідки з території, коли вербуються іноземці під час відвідин України).