Новим губернатором Хмельниччини буде Ігор Мізрах

8 января 2009, 00:15
Ігор Мізрах, директор вінницького інституту конструювання одягу та підприємництва 5-6 серпня буде офіційно представлений, як губернатор Хмельницької області.

Ігор Мізрах, директор вінницького інституту конструювання одягу та підприємництва 5-6 серпня буде офіційно представлений, як губернатор Хмельницької області.

— Це правда, — каже телефоном прес-секретар Мізраха Артем Фляжников.

— Але Ігор Аркадійович не готовий давати інтерв’ю. Він говоритиме після офіційного призначення.

Інформація про призначення 37-річного Ігоря Мізраха губернатором Хмельниччини з’явилася в Інтернеті 23 липня.

— Мізрах працюватиме у Хмельницькому антикризовим менеджером, який не буде залежати від впливу місцевого бізнесу та корупційних схем, що склалися, — повідомляється на одному із сайтів з посиланням на джерело із Секретаріату президента.

Губернатором Хмельниччини два роки був 53-річний Іван Гавчук. Його звільнення пояснюють суттєвими недопрацюваннями в управлінні. На посаду голови Хмельницької облдержадміністрації також розглядали кандидатури голови обласної ради Івана Гладуняка, колишніх хмельницьких губернаторів Олександра Буханевича та Віталія Олуйка.

У Вінниці Ігоря Мізраха знають як засновника першої приватної швейної фабрики та приватного профтехучилища. Він є головою спостережної ради Центру інформаційних і соціальних програм, аспірант Академії педагогічних наук України. Мізрах одружений, має 19-річну доньку Тамару та 10-річного сина Олександра. Дружина Жанна — власниця ”Центру краси та здоров’я”. У травні на вінницьких телеканалах вийшов кліп Ігоря Мізраха на пісню ”Вибір є”. У ньому Мізрах знявся з дочкою.