Рейдерська атака на типографію

3 ноября 2015, 21:41
Россїйські рейдери спробували захопити українське підприємство

Четвертий день боротьби проти захоплення поліграфічного підприємства рейдерами, які мають своє походження з РФ, триває. Втручання в господарську діяльність підприємства продовжується, створюються нові протоколи, новими підставними директорами приймаються рішення, які шкодять інтересам підприємства та співзасновників, продовжуються активні спроби фізичного захоплення майна.

Вихідні на відміну від п ятниці та сьогоднішнього дня минули спокійно.

Суботу та неділю, кремезні хлопці у спортивних костюмах, заблокували КПП на вхід і вихід, в їзд і виїзд! В неділю, за допомогою охорони, вдалося розблокувати прохід і проїзд.

Сьогодні, починаючи з 9 ранку, до території підприємства почали активно підтягуватись молоді люди спортивної тіло будови, привозили їх з різних кутків Київської області на мікроавтобусах та легкових автомобілях.

Занепокоєння зростанням маштабів окупації підприємства під Києвом викликало і у правоохоронних органів, які також почали нарощувати свою присутність.

Станом на обідній час, молодих людей-спортсменів вже було близько 150-180 осіб, які розташувалися на паркувальному майданчику навпроти КПП та чекали від керівництва команди на атаку. Зі сторони, це виглядало досі загрожуючи, адже майже 200 чоловік це вже орда, а якщо це все спортсмени у спортивних костюмах з поголеними головами віком в середньому 25 років, то рівень загрози тяжко передати словами.

У свою чергу, через посилення охорони, а також нарощенням присутності правоохоронних органів, яких до речі назбиралось приблизно чоловік 70 та усе їх керівництво, команди на атаку так і не поступило, на щастя.

О 8 годині вечора частина спортсменів була вимушена покинути місце своєї дислокації, а чоловік 100 залишилося на нічне чергування.

Можемо припускати, що як і в п ятницю перейти до активної фази захоплення їм завадило присутність міліції та чисельна меншість, а тому завтра їх сили будуть ще нарощуватись.

Сподіваємось ніч пройде спокійно і сама атака на підприємство скоро безуспішно закінчиться, адже у протилежному випадку щонайменше 200 сімей залишиться без роботи, з ринку піде досить вагоме на ньому поліграфічне підприємство.

Сьогодні вже подано до суду ряд позовів, ряд позовів буде подано найближчим часом, які також мають притушити ажіотаж та повернути справу у правове русло. Рівень загрози громадської безпеки, рівень загрози життю і здоров ю громадян, протиправність усіх цих подій завтра будемо доводи до керівництва державних органів області, оскільки запобігти можливим тяжким наслідкам це їх обов язок.

Проте, черговий день подолано, сподіваємось наступний день буде спокійніший.