Секретаріат помбудсмана з прав людини купив Toyota Camry у найдорожчій комплектації за 900 тисяч

16 декабря 2019, 09:39
Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 2 грудня за результатами тендеру замовив ТОВ «Кит-Т» легковий автомобіль за 869 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прзорро».

Фірма поставить Toyota Camry Premium 2019 року випуску. Автомобіль матиме оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, оздоблення дверних карт синтетичною шкірою, декор інтер’єру «Tiger-eye», передні та задні сенсори паркування, підігрів передніх та задніх сидінь, клімат-контроль, аудіосистему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 8.0 та акустичною системою JBL (підсилювач, 9 динаміків з сабвуфером), навігаційну систему GPS, 7 подушок безпеки.

У автосалонах Toyota Camry у найдорожчій комплектації Premium можна придбати за 890 тис грн. У комплектації Comfort її продають за 661 тис грн.

На торгах конкурентом «Кит-Т» було ТОВ «ВіДі автострада» з групи Віталія Джуринського, яке запропонувало більшу суму – 932 тис грн.

Пропозиція ТОВ «Автосаміт ЛТД» Таріела Васадзе була меншою (868 тис грн.), але її відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації.

Офіційний дилер Toyota в Україні ТОВ «Кит-Т» з Миколаєва належить Геннадію Крашеніннікову та Андрію Туріці, який керує підприємством.

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини є Людмила Денісова.