​Крейсер «Москва» на війні не був, а матрос з нього пропав хто зна де - роспрокуратура

Рашка б’є всі рекорди цинізму. Дмитро Шкребець, батько солдата-строковика Єгора Шкребця, який проходив службу на крейсері "Москва" та оголошений зниклим безвісти, опублікував відповідь від мордорської прокуратури, в якій повідомляється, що корабель… не брав участі у війні проти України.

Пряма мова Шкребця на його сторінці у ВК: "Острів "Зміїний" це не територіальні води України, покидьки? Якими мерзотами треба бути, щоб надсилати нам таке!". У листі йдеться, що офіційно Шкребець "оголошений безвісно відсутнім у військовій частині", а пошукові роботи нібито не дали результату.

Також нібито крейсер "Москва" не входив до територіальних вод України та "не був включений до переліку військових з'єднань та частин, які залучаються до участі у спеціальній військовій операції".

Раніше Дмитро Шкребець у соцмережах писав, що Україна "не повинна існувати", радів війні та обстрілам українських міст, вихваляв Путіна, а коли втратив сина – змінив риторику і почав критикувати владу. Невже лише таким страшним чином у орків наступає прозріння?

А числа «зниклих безвісти» у водах Чорного моря рашистських матросів скоро додасться. Адже від української ракети підірвався й горить, і знову біля острову Зміїний, фрегат «Адмірал Макаров». Якого, звісно, на війні теж не було.

Як тут не згадати цитату з мультика «как вы яхту назовете, так она и поплывет»? Адже адмірал Макаров у 1904 потонув під Порт-Артуром разом із броненосцем «Петропавловськ». Славні традиції руснявого флоту!