Нардеп Евросолидарности требует чтобы украинцы сдохли, но заплатили МВФ

26 марта 2020, 18:52
Нардеп Ирина Геращенко из партии "ЕС" во время совещания лидеров фракций потребовала чтобы украинские долги перед западными кредиторами внесли в защищённую часть бюджета!

То есть, при любых условиях для Порошенко и компании важно отдать долги, даже несмотря ни на что, даже в нынешних тяжёлых условиях это может привести к голоду и смерти сотен тысяч украинцев!

"Не мы взяли эти долги, но мы, чёрт возьми, их вернём!"

Ну, а вообще весь пост Геращенко прекрасен!

"Уряд визнає, що бюджет недоотримає 106 млрд грн , тому планує скоротити наполовину дохідну частину бюджету, й при цьому втричі збільшити дефіцит бюджету. При цьому в запропонованих урядом законопроектах, в т ч про створення стабілізаційного фонду, як захищена стаття вноситься виплата зовнішніх боргів ( замість вести переговори про реструктуризацію), прибираються всі видатки на підтримку економіки , й в тому числі скорочуються видатки на місцеві вибори. Там багато речей, які не пов‘язані зі стабілізацією економіки, але лобістських і відверто дивних.
«Європейська Солідарність» наполягає на створенні спільної з урядом антикризового штабу по напрацюванню законів для врятування украіеськоі економіки".