Народний депутат від опозажу Федір Христенко зареєстровував в Раді законопроєкт Портнова

17 апреля 2020, 10:03
Христенко днями ефектно оформив членство у клубі Портнова - зареєстровував в Раді законопроєкт зооюриста про люстрацію всіх, хто отримував гроші від міжнародних організацій. Вот етіх вот всєх соросят, карочі.

Цей законопроєкт пафосно представляв недавно лічно Портнов, яко своє дітище. Казав, що закликатиме нардепів зареєструвати. Ну, на зов відгавкнувся Федір Христенко. Відать, Дубінський постіснявся, чи шо.

Но ржач, сопсна, - не в тому.

В пояснювальній записці Христенко/Портнов пишуть, нащо цей закон. Мовляв, нардепи "повинні виявляти абсолютну відданість державним інтересам своєї країни", треба запобігати "втручанню у здійснення державної політики з боку іноземних держав" ітд.

Від депутата Медведчука це вже само по собі весело.

Но увесь цимес в тому, що лише в лютому дружина Христенка з розмахом відгуляла днюху в Москві. Приватна вечірка потягнула на реальний мільйон - вєдь празнували-то з Кіркоровим і "Рукамі Ввєрх".

І вот після цього всього Христенко абєспокоївся іноземним впливом. Уті-путі.

А якщо до цього ще й додати, що автор цього трешнячка, Порзоотнов, за кожної удобної нагоди парафінить Святослава Вакарчука за виступи в Росії і приховування статків... Кстаті, а звідки в Христенка таке бабло на паті у Москві?

Раз вони вже скооперувалися, то, може, Порзоотнов нам розповість?