Ніхто не хоче страхувати Шабуніна

13 июня 2021, 13:20
Професійний громадський активіст Віталій Шабунін, який заробляє на оспівуванні та облизуванні директора НАБУ Артема Ситника, розповів, про свою чергову біду – він не може знайти страхову компанію, яка б погодилась застрахувати його будинок, споруджений на доходи від, так би мовити, боротьби з корупцією.

Ось що розповів з цього приводу сам Шабунін на своїй фейсбук-сторінці: «Мені відмовили в страхуванні будинку, який згорів минулого року. Пам’ятаєте, коли мені спалили дім, багато з вас радили застрахувати його після відбудови. Послухав я ваших порад і вирішив спробувати знову. Звітую. Спочатку відмовили всі великі міжнародні компанії. Потім – всі більш-менш пристойні українські… Застрахувати від насильницької смерті мене погодилася лише одна міжнародна компанія (PZU). Інші навіть від смерті в ДТП не захотіли».

У цьому нема нічого дивного: страхові компанії цінують свою репутацію й не хочуть зв’язуватись з подібними клієнтами. Нагадую подробиці того, як затятий борець з корупцією придбав земельну ділянку й спорудив на ній будинок, який тепер не хоче страхувати жодна страхова компанія.