Семенченко не дає своїх відбитків пальців СБУ

13 апреля 2021, 17:55
Голуб’яча пошта принесла звістку, що в слідчому ізоляторі СБУ досі не вдалось зняти відбитки пальців у найвідомішого українського шахрая Кості Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), арештованого судом за підозрою в створенні незаконного збройного формування.

Грішін б’ється в істериках, кусається, відбивається ногами й не дає можливості відкатати «пальчики». Така впертість найвідомішого українського шахрая пояснюється тим, що я ще в 2016 році опублікував його дактилоскопічну формулу, яка була встановлена під час його першого арешту в січні 1996 року в Севастополі – офіціант бару «Оболонь» Грішін був арештований у кримінальній справі №121618, порушеній 11 січня 1996 року за ознаками ст.93 п.7 КК України за фактом вбивства Максимова Юрія Миколайовича та Кузьменка Валерія Валентиновича. Трупи були знайдені в штольні в районі вулиці Портової в Севастополі, на трупі Максимова було дев’ять колото-різаних ран, на голові – поліетиленовий пакунок, руки зв’язані дротом. На трупі Кузьменка виявлені два вогнепальних поранення.

Фабула справи була дуже проста: Грішін влаштував виготовлення «самопальної» горілки, яку потім продавав через бар, де він працював. А Максимов і Кузьменко возили Грішіну крадений спирт з Кіровограда та зберігали в цій самі штольні. Під час грошових розрахунків Максимов і Кузьменко були вбиті компаньйонами, зокрема на джинсах та плащі Грішіна експертиза виявила кров убитих, після чого він був затриманий і арештований. Провівши 8 місяців у СІЗО, Грішін вийшов на волю у зв'язку з амністією, проголошеної з нагоди прийняття Конституції України, отримавши обвинувальний вирок Ленінського районного суду Севастополя – але не за вбивство, а лише за приховування особливо тяжкого злочину. Бо в ході слідства не було доведено, що він особисто вбивав – Грішін стверджував, що лише зв’язував жертвам руки й потім зберігав знаряддя вбивства. Пізніше, у 2002-2005 роках Грішін перебував у всеукраїнському розшуку по обвинуваченню в розбійному нападі.

Саме тому зараз найвідоміший український шахрай так боїться здати відбитки своїх пальці. Але, думаю, куражитись Грішін буде недовго – не хоче здавати відбитки добровільно, то здасть примусово. 

Ось дактилоскопічна формула Грішіна з картотеки арештованих осіб Сімферопольського СІЗО: 2987983/2877575.