В Украине появился свой Милонов - депутат Киевсовета от Голоса - Константин Богатов

16 февраля 2021, 08:06
Борец с моральным растлением подростков депутат Киевсовета от Голоса - Константин Богатов, находясь в алкогольном опьянении напал на стендапера который употреблял в монологе мати...

Украине вроде бы везло последнее время. Благодаря войне особо буйные депутаты перебрались на Россию где и клевали неокрепшие головы подростков на предмет моральных ценностей и в частности употребления мата.

В частности на России мат в соцсетях запретили употреблять вообще.

 У нас же наблюдалась свобода слова и демократия.

Но, как оказалось не для всех.

Депутат от Голоса Константин Богатов, поведением и внешностью напоминающий российского демагога Милонова напал на подростка который не имел, по его мнению, права употреблять аморальные слова в его присутствии и вообще.

Впрочем, чего рассказывать то, вот видео с места конфликта:

А вот текст жертвы агрессии пьяного депутата Влада Капицы:

Це короткий пост про мою бійку з депутатом Київміськради.

Зі мною все ок. Синяк, трохи здерта від дверей шкіра на руці, та зламані окуляри, які я привів у напівюзабельний стан.


Перший виступ мого стендап-туру відбувся 14 лютого. Це Київ, я домовився про івент у залі кінотеатру Братислава, у якому ми вже організовували два рази стендап та один раз живий подкаст.

Цього разу до мене підійшла пані адмін Єлєна та сказала “сегодня на вашем выступлении будет уважаемій человек, депутат, которій помог нам тут, Константин Богатов”. Із фрази “уважаємий человек” я відразу зрозумів, що Єлєна класична налякана жіночка, особливо після слів “ето вам говорю, просто чтобі ві тоже знали”. Я дав десь 1/100 на те, що “ок, може це чудо-підписник з патреону, читає на засіданнях міськради мій твіттер і готовий провести день всіх закоханих слухаючи мої біти про гейство”.

Стендап почався. Діма Поліщук виступає десь третю хвилину, люди сміються, я стою кайфую, спершись на підвищення біля виходу із залу. Тут бачу, що чолов’ягу, який візуально виділяється за віком, починає щось непокоїти, він рухається туди-сюди і в якийсь момент встає та починає бурмотіти “Прекратить! Что тут? Как такое может біть? Какие матюки? Ану где свет?”. А я стою опершись на щиток, який контролює світло в залі. Діалог наступний:

- Що сталось?

- Откуда здесь маті?

- Тут було заявлено, що тут мати будуть.

- Нет не будет здесь матов!

- Чого?

- Ну того что здесь не будет матов, останавливайтесь!

Після цього він б’є мене по обличчю, попутно зачіпаючи телефон, яким я знімав його. Телефон вилітає, відео вимикається, але частина зберігається. Потім я блокую наступний удар, ловлю його та відштовхую. Це буквально сталось за секунд 20. Від стрімкості ескалації конфлікту я прихуїв, звичайно.

Стоїть навпроти мене озвірівше тіло. Крикнув “допоможіть”, щоб не бити його. Збіглись люди. Ще побикував, пострибав до нас, і почав затирати щось про культуру і доводити нам те що світ не такий як має бути, а він знає як має бути. Люди поки викликали поліцію, я продовжую вести формальний діалог, поки дізнаюсь в адмінів чи є хтось хто може його вивести. Виявляється, єдина людина, яка може спробувати допомогти приїде тільки через 40 хвилин, а на місці є тільки адмін Єлєна, яка на слова “він в лице мене вдарив, давайте виведемо” відповідає типу «он же старший человек, імєйте уваженіє”, “я вас не принимала вас сюда как стендаперов, я не знала вашу тему”, “как ві можете” ну і ви зрозуміли.

Потім є дуже смішний момент на відео, де я направляю на чолов’ягу камеру і запитую “який про тебе мем зробити?”, він стрибає в сторону телефона типу щоб шуганути нас, типу він бос, а ми тля. Коротше, ми його виштовхнули під крики “ну что ві дохляки!”.

Діма довиступав, оголосив мене. Я вийшов та бачу, що до зали знову зайшов чолов’яга, але буквально через секунд 5, співробітник поліції з енциклопедичним “не провокуйте” вивів його самостійно.

Шатаут моєму дружбану і чудовому коміку Dmitriy Polishchuk, пані Daria Chechenina та моїм улюбленим глядачам, які не дають, щоб мене вбили.

Загалом, ця ситуація нічого не варта нічого, окрім факту, що мені прописав в лице “уважаємій” депутат тире оберіг національної культури. А в стендапі я матюкався та буду. І насправді не думаю, що притомних людей це питання взагалі хоч трохи їбе. Дякую.