Чому Порошенко не міг зрадити?

26 декабря 2021, 19:10
Жодних підстав підозрювати Петра Олексійовича в державній зраді наразі немає з дуже простих міркувань – у Порошенка нема батьківщини, тому нема кого зраджувати. Він – людина-космополіт. Його бог – це гроші.

Замість того, щоби «шити» справу в кращих традиціях Прокурора Союзу РСР Андрія Вишинського, його ідейному нащадку Олексію Симоненко краще було б досліджувати ті самі обставини під іншим кутом зору: шукати корисливий мотив, бо Сивочолий пальцем не поворухне без копійки прибутку. 

Але тоді ця справа змінить «масть» та перейде до НАБУ, якому підслідні такого роду корупційні корисливі злочини, що призведе лише до збагачення самозваного директора НАБУ Артема Ситника. Принаймні, немає жодних підстав підозрювати Артема Сергійовича в тому, що він роками безкорисливо саботував розслідування справ щодо Петра Порошенка, Юрія Луценка, Ігоря Коломойського, Олега Бахматюка, Арсена Авакова та інших українських патріотів. Ось і доводиться Симоненку вигадувати такий склад злочину в діях Сивочолого Криголама, який би не був підслідний НАБУ.