Ігор Мізрах чекає п’ятого серпня

28 июля 2009, 00:18
«Не хочу бігти попереду паровоза», - говорить Ігор Мізрах про можливість свого губернаторства, але надії на це не втрачає

Справжньою сенсацією для вінницьких політиків стала інформація про можливе призначення головою Хмельницької облдержадміністрації Ігоря Мізраха, який відомий багатьом вінничанам, як проректор Вінницького інституту моделювання одягу та підприємництва, а також, як опонент міської влади.

Представники вінницького істеблішменту по-різному оцінюють цю інформацію. Але більшість з них говорять про це з «прицілом» на майбутні вибори міського голови, які мають відбутися або у 2010 чи 2011 році. Остаточну дату ще не визначила Верховна Рада. До того ж, в оцінках цієї інформації домінує полярність: від недовіри - до абсолютного сприйняття новини.

Ці дві полярні точки зору презентують читачам депутат міськради Павло Задорожнюк та помічник народного депутата, депутат міськради четвертого скликання Семен Ханук. - Я вважаю, що ця інформація – просто технологічний «піар». Не думаю, що у Ігоря Мізраха є шанси очолити Хмельниччину.

З огляду на відсутність управлінського досвіду це нереально, - вважає Павло Задорожнюк. З ним абсолютно не згоден Семен Ханук. - Пригадайте, коли Володимира Гройсмана обрали мером Вінниці, він теж не мав досвіду управління містом. Але за час з березня 2006 року ситуація у Вінниці реально поліпшилася.

До того ж, якщо нашою областю керує Домбровський, то чому Мізрах не може керувати Хмельницькою? З нинішньою владою треба прощатися. І будь-яка дія може призвести до поліпшення. Гірше вже нікуди. Крім того, інформацію про призначення Ігоря Мізраха я отримав із власних київських джерел. До того ж, він не спростував її у розмові зі мною, а навпаки, сказав що ця інформація має право на існування. У облдержадміністрації повідомили, що інформації про призначення Ігоря Мізраха очільником сусідньої області у них немає.

Секретаріат Президента планує представити нового губернатора Хмельницької області 5-6 серпня. За інформацією джерела Секретаріату, проекти Указів президента про звільнення Івана Гавчука з посади голови Хмельницької облдержадміністрації та призначенні на цю посаду вінничанина готові до підписання. Про це йшлося на одному з інформаційних сайтів.

Раніше Ігор Мізрах це прокоментував «RIA» так: - Я пройшов усі співбесіди в Секретаріаті Президента, і не заперечую інформацію, що опублікована на інтернет-ресурсі Цензор.нет.

А учора Ігор Мізрах сказав нашому кореспонденту телефоном: - Давайте краще дочекаємось п’ятого серпня. Тоді й побачимо, чи призначать мене керувати Хмельницькою ОДА. Знаєте, у нас буває так, що можливо все, будь-які події. А після п’ятого числа я зможу коментувати все офіційно. Не хочу бігти зараз поперед паровоза.

Джерело з Банкової раніше проінформувало, що Ігор Мізрах буде працювати в Хмельницькому антикризовим менеджером, який не залежатиме від впливу місцевого бізнесу та корупційних схем, що склалися.

Раніше на посаду голови Хмельницької адміністрації Секретаріатом розглядалися кандидатури голови облради Івана Гладуняка, проректора Вінницького інституту Ігоря Мізраха, екс-губернаторів Олександра Буханевича, Віталія Олуйко.

Звільнення Івана Гавчука викликане суттєвими недопрацюваннями в управлінні. Наприкінці травня було прийнято рішення про зміну кількох губернаторів, ставлеників екс-голови Секретаріату Президента Віктора Балоги: Херсонської, Сумської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської областей.

А тим часом, у м. Хмельницькому ЗМІ не переймаються цією новиною. Вони повідомляють про те, що обласне відділення АМКУ порушило справу щодо Хмельницької ОДА в особі обласного конкурсного комітету, що триває підготовка військ гарнізону до військового параду на честь 18 річниці незалежності України, та що розпочався капітальний ремонт вулиці Сковороди, однієї з найбільших транспортних артерій цього міста.

Про можливу зміну влади – ні слова.