Кличко фінансує фейковий "Автомайдан"

6 октября 2019, 09:40
Кличко вирішив профінансувати кілька акцій одіозної групи "Зозуля-Коба-Бондаренко", яка створила нову організацію "Автомайдан-Київ".

За повідомленням Телеграм-каналу "Легітимний", Віталія Кличка запідозрили у фінансуванні Автомайдану, від якого відхрестилися у справжній ВГО «Автомайдан».

За інформацією каналу, Кличко вирішив профінансувати кілька акцій одіозної групи "Зозуля-Коба-Бондаренко", яка створила нову організацію "Автомайдан-Київ".

"Автомайдан-Київ" за участь у проплачених оточенням екс-президента Порошенка акціях внесений в чорний список справжнього ВГО "Автомайдан".

Але, це Кличко не зупиняє, і вже сьогодні "невизнані" автомайданівці за гроші Кличка планують акцію проти планів президента Володимира Зеленського з врегулювання конфлікту на Донбасі в контексті "формули Штанмайєра".

При цьому, сама "формула Штанмайєра" Кличку байдужа, то справжня мета цієї акції заявити про нового-старого гравця на ринку вуличних активістів.

У подальшому Кличко планує з їх допомогою розгойдувати ситуацію в Києві і торпедувати своїх опонентів від "Слуги народу".

Справжній "Автомайдан" на своїй сторінці так прокоментував цю ситуацію:

"Увага!

З'явилася інформація, що на завтра, 6 жовтня, в Києві планується "акція протесту" Автомайдану щодо підписання Україною так званої "формули Штайнмаєра".

Офіційно заявляємо, що ВГО "Автомайдан" не має жодного відношення до цієї події. Ми, як і всі, активно стежимо за ситуацією та чекаємо оприлюднення повного тексту підписаної в Мінську угоди та нового законопроекту щодо особливого статусу ОРДЛО. І ми проти того, щоб зараз спекулювати на цьому важливому для країни питанні, заробляючи якісь політичні чи інші дивіденди, що вчергове намагаються робити різні любителі хайпу.

Keep calm and дякуємо за увагу".