Маски шоу стоп повернулись!?

25 февраля 2020, 19:33
Додам трохи від себе щодо подій які сьогодні відбулись у громадських активістів, яким не байдужі питання #кібербезпеки та які законними шляхами намагались привернути увагу відповідних осіб, на вразливості у системах.

От же сьогодні доблесні правоохоронці поліція за підтримки #КОРДу, прийшли з обшуками Александр Галущенко (Alexandr Galushchenko) Андрей Перевезий та інші. Особисто не знайомий з усіма, а от Олександра та Андрія знаю особисто.

В мене не має жодних підстав вважати їх запроданцями, будуть факти саме факти, а не от та показуха, покажіть мені.

Не хочу зараз обговорювати слідчі дії, щоб потім мені не казали, що я хочу якось втрутитись в процес, але враховуючи що я бачив ухвалу "суду", спілкувався з хлопцями, і не тільки з ними, я впевнений що це показуха!

Слідчі, хто вам складав ухвалу суду?
В Одесі вже скінчились юристи?
Це мені нагадує анекдот коли у слові ХЛІБ зробити чотири помилки.

Порушено норми ч.3 ст. 234 КПК України, та ч.5 статті 234 КПК України.

Зовсім НЕ зрозуміла кваліфікація за ч. 2 ст. 361, оскільки окрім несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, повинні бути ознаки саме таких наслідків від несанкціонованих дій (що призвело до):

  1. витоку
  2. втрати
  3. підробки
  4. блокування інформації
  5. спотворення процесу обробки інформації
  6. порушення встановленого порядку її маршрутизації,

Тобто, під питанням сама кваліфікація злочину, зокрема, до яких можливих наслідків призвело можливе несанкціоноване втручання. І про це зовсім не зазначається в ухвалі, викликає сумнів правильність кваліфікації ознак злочину за цією статтею.

Стаття 236. Виконання ухвали про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи (витяги)
Слідчий, прокурор вживає належних заходів для забезпечення присутності під час проведення обшуку осіб, чиї права та законні інтереси можуть бути обмежені або порушені. НАЛЕЖНИХ! Перед початком виконання ухвали слідчого судді особі, яка володіє житлом чи іншим володінням, а за її відсутності - іншій присутній особі повинна бути пред’явлена ухвала і надана її копія.

Тобто, вважаю, що, в даному випадку не вжито належних заходів з розшуку власника (володільця) приміщення, де буде відбуватись обшук, в ухвалі суду не зазначено особу власника чи фактичного володільця приміщення, де буде проведено обшук.

Це я так швиденько поки спілкувався з громадянами, далі вже хай дивляться адвокати.

Зараз, мене непокоїть тенденція.

Не зрозумів якого біса був залучений КОРД!?
Пане слідчий ви уважно читали чинне положення!?
Де чітко вказано як, та для чого, залучається спеціальний підрозділ!

Вважаю що підрозділ застосували всупереч вимогам чинного законодавства, а саме Наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Положення про підрозділи поліції особливого призначення «Корпус оперативно-раптової дії» 26.11.2018 № 958, було направлено підрозділи поліції особливого призначення «КОРД» для забезпечення проведення обшуку.

Залучаються в порядку, визначеному Інструкцією про організацію та порядок проведення поліцейських операцій з розшуку і затримання озброєних та інших осіб, які вчинили суспільно небезпечне діяння, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09 жовтня 2017 року № 841/ДСК, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 15 листопада 2017 року за № 1399/31267, з подальшим негайним інформуванням Департаменту «КОРД».

Я так розумію що ви не маєте фактів стосовно тих про кого йде мова в ухвалі, хтось прийняв рішення надавати на них кремезними хлопцями в шоломах, та масках.
Маски шоу стоп повернулись!?

Що це за методи?
Про це я запитаю вже запитом на міністра МВС щодо доцільності по цих справах залучення спецпідрозділу КОРД.

Вилучення техніки, та інше це знову таки тиск, хоча був підрозділ поліції який готовий зробити відповідну копію інформації.

Але слідчій (промовчу) постійно наполягав на тому, що йому вказівка саме вилучити на експертизу!

На елементарні питання щодо експертизи, досліджувати що? Інформацію, чи пристрій? Не можу коментувати бо мене зараз прорве.

Окрім як тиску при тому, що вони не мали доказів все інше мені не приходить на розум.

Так от, я буду дуже уважно спостерігати за ходом цього шаленого екшену. Та з якоюсь періодичність буду надсилати запити про хід справ, періодично також запитувати, знайшли тих хто зганьбив цифрове табло.

Ще раз підніму це питання на робочій групі на базі #комітетпитаньправоохоронноїдіяльностіяка де готуються зміни до законодавства, Денис Монастырский
Особисто буду наполягати на тому, що виключно копіювання, наявність відповідальності до посадових осіб які ініціюють ці хурали.

Впевнений, що саме з таких непрофесійних дій суспільство складає враження про владу.
Я особисто йшов в політику, щоб змінювати та ламати таку систему.

Пам'ятаю як був причетний до відбору представників #кіберполіції, ау, де ви, вас там що вже вірус вдарив?
Сподіваюсь хоч хвате розуму з цього не робити пост у ФБ, про ваші досягнення у боротьбі зі злочинцями.

Саме від того, що хтось знову вирішив повернути методи залякування, суспільство починає токсично реагувати на всіх хто зараз як мені повідомили при владі.

Дякую всім хто мене сьогодні тегнув, та згадав не злим «тихим» словом. Чекаю ваших подарунків, а саме вазелін, якусь штуку мені в дупу, та ще там щось за адресою, м. Київ Садова 3а.

Коли я був у громадському секторі, деякі відомства робили скріни моїх сторінок та клали на доповідь своїм керівникам, може відновимо практику?