Міністр оборони Греції назвав український уряд фашистським

22 апреля 2015, 09:00
Міністр оборони Греції Панос Камменос заявив, що грецьке населення Криму зазнало нападів з боку "фашистського уряду України".

Міністр оборони Греції Панос Камменос заявив, що грецьке населення Криму зазнало нападів з боку фашистського уряду України .

Про це він сказав в інтерв ю Газете.ru, відповідаючи на запитання журналіста, чи зацікавлена Греція в якнайшвидшому врегулюванні питання щодо етнічних греків, які проживають в Україні.

Так, справді, грецьке населення Криму піддалося нападкам з боку фашистського уряду України, і захистом для грецьких сімей там стала присутність російських сил , - сказав Камменос.

Зазначимо, що журналіст російського видання поцікавився у міністра, чи не занадто жорсткий термін він вжив стосовно українського уряду. На що Камменос відповів двояко.

У грецького населення в Криму завжди були тісні зв язки з місцевим російськомовним населенням. Я вчора обговорював це питання з патріархом Кирилом - у нас спільна Церква, ми віримо в одні й ті ж цінності, і просто неможливо було не захистити греків від фашистського уряду України , - сказав міністр.

Нагадаємо, раніше новий прем єр Греції називав Україну неонацистською і спілкувався з ідеологом Новоросії . Він також закликав Євросоюз не визнавати українську владу.

Зазначимо, що новий прем єр Ципрас належать до Коаліції радикальних лівих (СИРІЦА), яка перемогла на останніх парламентських виборах у Греції. Відомо також, що СИРІЦА виступає проти політики санкції щодо Росії.