Російський цар Путін - голий! Інсталяція автивістів в Празі показала відногшення Европа до російського царя.

16 апреля 2021, 21:39
У Чехії близько посольства Росії активісти організації Капутін провели незвичайну акцію протесту проти агресивних дій Росії щодо України.

Акція протесту була організована в п'ятницю опівдні групою активістів Капутін з метою висловити незгоду з політичною діяльністю президента Росії Володимира Путіна. Зокрема, з ув’язненням російського опозиційного політика Олексія Навального та розміщенням військових частин на східноукраїнському кордоні з Росією.

"Встановивши оголеного Путіна на золотому туалеті, ми хочемо висловити свою підтримку простим людям у Росії та за кордоном та солідарність з жертвами путінського режиму. Сучасний режим у Росії грабує російських громадян, суворо карає інакомислячих, саджає у в'язниці, катує або безпосередньо вбиває критиків ", - йдеться у доповіді групи Капутіна про подію. 

«Путін оголений. Ми хочемо це показати і підтримати всіх вільнодумних людей у ​​Росії та в інших куточках світу, які невимовно страждають через золоті туалети та щітки Путіна », - йдеться у звіті.