Саакашвілі призначать в Офіс президента для налогодження комунікації між Парламентом та Кабміном

28 апреля 2020, 12:49
Нардеп від «Слуги народу» Ірина Верещак повідомила, що ймовірно Саакашвілі призначать в Офіс президента для налогодження комунікації між Парламентом та Кабміном.

Призначення Михайла Саакашвілі на пост віце-прем'єра з питань реформ все ще відсутня в порядку денному позачергового засідання Верховної Ради.

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що призначення Саакашвілі може бути додано до порядку денного, лише після того як таку ініціативу ухвалять в Офісі Президента.

Чому Офіс Президента ще й досі вагається розповіла нардеп від «Слуги народу» Ірина Верещак, висловила думку, що в ОП вважають, що буде ефективніше призначити Саакашвілі відповідальним за комунікації між Офісом, Парламентом, Кабміном та громадськістю.

Проблема комунікацій і дійсно одна з найболючіших, сьогодні оскільки традиційні форми особистих зустрічей та паперового документообігу не відповідають викликам сучасності.

Є нагальна необхідність переходу на більш сучасні реформаторські методи спілкування до яких зокрема відноситься електронний документообіг та онлайн засоби комунікації, такі як соцмережі та месенджери.

Але не дивлячись на майже готовий прототип даної платформи її запуск постійно відкладають.

Починаючи з 2016 року Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України проводив консультації з провідними спеціалістами галузі стосовно плану розробки та впровадження платформи "Громадянське суспільство і влада", але і по сьогодні це питання не вирішено.

Саме через це призначення Михайла Саакашвілі на посаду головного комунікатора в Офіс Президента дозволить з його можливостями реформувати комунікаційну стратегію та сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні.

Майбутня цифрова платформа має отримати розширений функціонал, зокрема в частині допомоги Кабміну, Парламенту, ЦОВВ та інститутам громадянського суспільства у вирішенні всіх питань, пов’язаних з їх діяльністю.