Україна передала МЗС Японії ноту щодо виступів "команди ДНР" на змаганнях в Токіо

15 ноября 2019, 21:08
З 7 по 10 листопада 2019 року в Токіо (Японія) відбулися Світова конференція та 9-ий Кубок світу з каратеномічі в якому взяли участь спортсмени з... "ДНР".

Нижченаведені світлини, на жаль, не фейкові. Так, це Японія. Так, це міжнародні змагання. Хто не вірить - дивіться протоколи, вони теж додані.

Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, ви в курсі взагалі? Ви розумієте, що відбувається?

Представники так званої "ДНР" вільно роз'їжджають світом, популяризуючи та легітимізуючи свою недореспубліку, беруть участь в міжнародних змаганнях під прапором терористичної організації, вивішують цю ганчірку на трибунах, фотографуються з нею разом з закордонними спортсменами, а потім ці фото розходяться по всьому світу, створюючи ілюзію легітимності сепаратистів, як окремої та незалежної держави.

Спеціально для тих, хто каже, що це російсько-днрівський фейк, додав світлини з Facebook-сторінок представників Польщі, Мексики, ПАР, Бразилії та Казахстану.

Ну, і наостанок... Усміхнена дівчина на фото - мешканка Донецька Анна Медведєва (1977 р.н). Чоловік на другій сходинці п'єдесталу - тренер цієї типу "збірної" Андрій Медведєв. На третій сходинці - ще один донеччанин Володимир Сидоров. На світлині з представниками Казахстану - Мартинов Юрій Ігоревич, внесений до бази "Миротворця".