Шкода дівчину. Шкода, що екорух перетворюють в секту...

25 сентября 2019, 08:13
Замість того, аби як з озоновими дірами шукати вирішення проблеми в технологічному поступі. Люди радіють заявам накшталт: забороніть літаки, скоротіть вироблення електроенергії в 4 рази. І ікону собі взяли у вигляді дитини з психічними розладами.

Мав час та натхнення трошки ближче ознайомитись із діяльністю Грети Тунберг, сьогоднішньої зірки саміту ООН. У віці 11 років (2014) в неї діагностували синдром Аспергера, обсесивно-компульсійний розлад та селективний мутизм. Два роки ця активістка змушувала батьків зменшити викиди вуглецю в атмосферу. Для цього вони стали веганами та відмовились від літаків. Через це мати покинула кар'єру оперної співачки. З 2018 року Грета почала проводити шкільні протести присвячені кліматичним проблемам. І от в серпні вона розпочала свій вояж до Нью-Йорка на яхті з сонячними панелями, щоб сьогодні ви всі змогли побачити її виступ.

Мені сподобався сюжет австралійського телеканалу щодо цієї події (посилання у першому коментарі). Цитата: "If there is a lumping threat to the future of civilization it is surely idiocy and ideological driven lunacy. Good governance, democratic outcomes and sensible policy are all under threat run across the Western world. And that’s not a mainstream voters doing the damage. On the contrary, they insist on common sense. It’s the so-called media and political elites are indulging and misleading anti-intellectual, emotive and ideological campaigns [...] But instead of debating facts, science, economics, technology, costs and benefits and of course policy options, the United Nations hands the floor over to the hysterical teenager."

В принципі, дійсно, навіщо нам факти, наука та дискусії? Нехай все вирішують істеричні підлітки. В кого синдромів більше, хто кричить гучніше та виступає емоційніше — той і правий. А якщо ти навіть не веган, то яке ти право маєш на голос? ЗМІ все це з радістю нам згодують. І потечуть мільярди доларів на програми екологічного захисту не підкріплені розрахунками, планами дій та очікуваними результатами.