Мої враження від роботи на сайті Bit.Trade

5 января 2022, 14:51
Добрий день дорогий читачу. Сьогодні хочу поділитись досвідом роботи з сайтом Bit.Trade, який розроблений компанією Simcord та чому і для чого я його використовую.
Про себе

Я, можна, сказати простий хлопець, який заробляє не багато, але який хоче жити не бідно. І я завжди розумів, що при моїй зарплаті жити багато не вийде. Саме тому я старався щось відкладати як і для непередбачуваних обставин, так і для того, щоб інвестувати, адже якщо гроші не працюють, то я не багатію. Здавалося б дурно думати про інвестиції, коли твій заробіток нерідко не перевищував мінімалку, але коли як не зараз? Адже ситуація сама по собі не поміняєть, якщо чекати і нічого не робити. Саме тому я приглядався до способів інвестувати те, що вдається відкласти. Адже як кажуть: "Якщо шукаєш - знайдеш". Так мені на очі попали публікації мого знайомого, який уже деякий час займався інвестиціями і уже отримував від цього зиск. Я почав розпитувати його що до чого та як краще інвестувати? Він познайомив мене з компанією Simcord, яка має багаторічний досвід у розробці прикладних програм для бізнесу та їхньою новою розробкою - Системою Bitbon.

Що таке Система Bitbon

На перший погляд здалося що Система Bitbon ніщо інше, як черговий альткоїни, але чим більше я дізнавався про цю розробку, тим більше я усвідомлював який потенціал цієї системи та які можливості вона відкриє перед людьми. Справа в тому, що компанія, через Систему Bitbon, поставила перед собою амбітну ціль, створити інструмент який дасть можливість реально оцифровувати наше майно і за допомогою одного кліка мишки розпоряджатися ним.

В розроблювальній системі так само, як і в Bitcoin чи іншому альткоїну використовується технологія розподіленого реєстру та блокчейн, але якщо призначення чергового альткоїну - це є по суті заміна існуючих грошей по типу доллара, то Bitbon буде токеном доступу до реально існуючого оцифрованого матеріального активу, хоч зараз поки розробляється система він поводить себе, як звичайний альткоїн. По задуму компанії ми зможемо прийти до представника компанії, оцифрувати будь-який свій матеріальний і нематеріальний актив та опісля попаде в Систему Bitbon і який можна буде продавати, купувати чи обмінюватись з іншими користувачами. Такі можливості однозначно пришвидшать і покращать бізнес процес, саме тому я і інвестую у цю систему шляхом купівлі токена Bitbon на сайті Bit.Trade.

Ще однією із таких відчутних різниць між bitbon і іншими альткоїнами такими, як bitcoin є використання не майнінгу по типу Proof of Work (PoW), а провайдингу з алгоритмом Community PoS , який дає можливість заробляти на реєстрації переведення токенів між суб'єктами. За це алгоритм нараховує 4% річних в токені від виділених ресурсів у вигляді токена bitbon на гаманці, який підключений до провайдингу.

Функціонал для провайдингу, розробленого компанією Simcord надає велики спектр можливостей аналізувати свою діяльність у статусі реєстратора та забезпечувати собі максимальний дохід від цієї діяльності.

 

Можливості та призначення сайту Bit.Trade

Компанія Simcord розробляє дану систему уже п'ятий рік, чітко рухаючись по наміченій раніше карті дій, розробляючи не лише основний функціонал, який дасть нам можливість оцифровки активів а і інші засоби для просування та розвитку системи Bitbon. Однією із таких розробок являється сайт Bit.Trade, який дає масу можливостей.

Компанія як завжди на крок попереду і не стала поки що використовувати для просування системи на ринок та популяризації токена bitbon інші біржі, як це зазвичай роблять інші альткоїни, а створила свій функціонал, який можна зайти на сайті Bit.Trade. Саме цей функціонал і являє собою основне призначення, на даний час, сайту Bit.Trade, хоч тут багато і інших можливостей. Даний сайт має весь потрібний функціонал для купівлі чи продажу токена bitbon, а також щоб займатись трейдингом, торгуючи токеном bitbon. Але я би сказав, що цей сайт є своєрідними воротами до багатства тих хто розуміє які насправді можливості криються за токеном bitbon. Цими воротами я регулярно користуюсь. Як вже було сказано компанія Simcord чітко рухається по намічених планах і робить надзвичайно ефективні заходи для популяризації токена bitbon і донесення розуміння про його можливості потрібній аудиторії. Одним із таких заходів став концепт підвищення ліквідності шляхом умовного розділення токена bitbon на Bitbon Prime і Bitbon Onespace, де в Prime дали можливість лише продажі, а у Onespace продаж і купівля, що підвищило цінність Onespace.

На такі кроки компанія йде оскільки готується до лістингу токена bitbon на сторонніх біржах і не хоче обвалу цінності токена, так як сам токен являється цифровим активом компанії Simcord. Але компанія на цьому не зупинилась і для украплення позицій токена, а також залучення в систему людей, які чітко усвідомлюють її цінність проводить акцію стейкінгу на сайті Bit.Trade, даючи спочатку 10% прибутку в токенах у місяць від суми bitbon, що лежать на основному балансі, а з наближенням моменту оновлення системи і введенням в дію компонета Onespace, зменьшенням його до 3% в місяць.

Це є прикрасною можливість збільшити свій капітал не ризикуючи коштами і як ви розумієте я ним також користуюсь.

Функціонал сайту Bit.Trade

Bit.Trade дбає про зручність користування, а тому надає можливість декількома способами завести кошти на рахунок та купити токен bitbon. Наприклад: Advanced Cash, Банківська картка, за допомогою банківсткого доручення(Invoice), Interkassa, Payeer.

Але вище перераховані способи введення і виведення коштів часто забирають великий відсоток комісії. На сайті доступний зручний функціонал завведення/виведення коштів, який називається ваучером.

Той хто має код ваучера на відповідну суму, може з легкістю купити на неї bitbon скориставшись одним із функціоналів сайту.

Після натиснення кнопки "Купить" дається можливість ввести номер ваучера та купити bitbon по актуальні ціні.

Ціна на токен постійно варіюється в залежності від подій анонсованих компанією та настроєм ринку. Проаналізувати, як мінялася ціна можна завдяки графіку і доски заявок. Як ви бачите на графіку прекрасно видно коли і які об'єми купувались та продавались учасниками ринку та по якій ціні.

Як видно із скріншотів та вище сказаного Bit.Trade всіма силами старається представити якомога кращий та доступний функціонал. Але деколи все ж можуть виникати незрозумілі ситуації для яких і створена служба підтримки, яка працює з понеділка по п'ятницю з 09:00-19:00 та надає ефективну консультацію.

Ще одним способом популяризувати та збільшити вартість токена і дати можливість клієнтам отримати гарантовано прибуток є сервіси BMA досвід роботи з якими опишу в наступних статтях.

Дякую за вашу увагу.