Кримінал, що ховається за вишиванками

15 июля 2015, 10:00
Постійне критиканство і популізм, які ховаються за національною символікою - ідеальне прикриття для уникнення відповідальності, що дуже скоро притягує, або ж породжує відвертий кримінал

Насправді, постійне критиканство і популізм, які ховаються за національною символікою - ідеальне прикриття для уникнення відповідальності, що дуже скоро притягує, або ж породжує відвертий кримінал.

Тебе не можуть зачіпити, бо ти, підтримуючи своєю риторикою шалений градус недовіри до влади, у любий зручний момент можеш заявити за політичне переслідування від злочинної зрадницької АП.

Знаєте як це працює?

Працює просто прекрасно, подивіться скільки всього «дивного» тягнеться за тим же закарпатським ПС, почитайте трохи газет звідти.

І скільки з того «дивного» отримало покарання?

Нуль.

Оце вам відповідь на запитання: коли критиканство закінчиться, і чи взагалі можлива ситуація, при якій різноманітний кримінал, що ховається за вишиванками, скаже –«ось зараз у нас все добре і так, як треба».

Коли скаже?

Ніколи.

Це його єдиний захист.

А враховуючи стан, у котрому ми отримали країну - відсутність кадрів, армії і грошей, тут жодної проблеми - до чого придертись і на чому влаштувати ґвалт про «все пропало» - нема.

А, навіть, як все раптом буде добре - то гвалт придумають з нічого.

Такі справи.

Позбавляймося кумирів, і женімо популістів куди подалі.

Є закон, є покарання. Порушив - відповідай.

Все.