🗝 Зарплати колоніальних менеджерів: Ситник у "Агенції оборонних закупівель" заплатили за рік 3 млн грн

21 серпня 2025, 19:27
Ексдиректор НАБУ Артем Ситник після скандального завершення антикорупційної кар’єри виявився у зовсім іншій ролі — заступника директора з безпеки державного підприємства «Агенція оборонних закупівель».
  • 📅 Прийнятий на роботу: 21 червня 2024 року

  • 📅 Звільнений: квітень 2025 року, офіційно — «через скорочення штатів»

  • 💸 Отримано: майже 3 млн 39 тис. грн за менш ніж 10 місяців

Жодних досягнень чи результатів його роботи невідомо. Фактично, перебування Ситника у відомстві перетворилося на дорогу формальність.

Цей кейс чітко вписується у схему, яку ще у 2014–2015 рр. започаткували так звані «варяги-реформатори» на кшталт Айвараса Абромавичуса. Їхня перша і найбільш послідовна «реформа» — легалізація космічних зарплат для “смотрящих” від метрополії, які не несуть ані публічної, ані професійної відповідальності.

Сьогодні у ролі таких «наглядачів» — Тимофій Милованов, Сергій Лещенко, Артем Ситник та ще сотні подібних постатей, головна функція яких — не заважати колоніальній економіці працювати у потрібному напрямку.