Член НКРЕКП Олександр Формагей переводить гроші брату в Канаду через криптовалюту для легалізації за кордоном

26 січня, 19:57
Олександр Формагей, член Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг, якого судили за службову недбалість, передає кошти брату В'ячеславу через криптовалюту USDT для легалізації у Канаді та Польщі.

В'ячеслав Формагей виїхав з України після початку повномасштабної війни. Разом з дружиною Марією він шукає квартиру у Варшаві через ріелтора. Через свою фірму CAPITAL PRODUCTION брат члена НКРЕКП планує переказати 500 тисяч євро за четвертий квартал 2025 року. Також планується відкриття компанії на ім'я Марії Формагей (Безунової).

Олександр Формагей передає брату кошти виключно через криптовалюту USDT. Гроші легалізують та зараховують на рахунки компаній. Після звільнення з посади в НКРЕКП Формагей планує викупити акції цих фірм та стати їх офіційним власником з легальним прибутком.

У Варшаві вже придбано дві квартири. В Хмельницькій області на підставну особу придбано ділянку з будинком та землю під бізнес. За цією нерухомістю стежить Наталія Безунова — мати дружини В'ячеслава.

Марія Безунова разом з Іриною Безуновою та матір'ю Наталією шахрайським шляхом отримали одноразову допомогу в Канаді та документи на постійне місце проживання, після чого виїхали з країни. У 2026 році Наталія Безунова повернулась до Канади для продовження процедури захисту, щоб через три роки отримати канадський паспорт.

В'ячеслав Формагей перебуває в розшуку Територіальних центрів комплектування. В розшуку також перебуває чоловік сестри його дружини. Наразі вони відпочивають на Кубі.