​Чапай подав приклад оркам на Донбасі – топляться в річці, як цуцики

Російські окупанти за 4 дні безуспішних спроб переправи через Сіверський Донець втратили понад 70 одиниць техніки та два батальйони піхоти з інженерами.

"12 травня, рашисти спробували евакуювати десант ЗС РФ, який потрапив у пастку. Той, який два дні тому зміг переправитися через Сіверський Донець, але розпорошився під ударами артилерії ЗСУ. Рашисти навели черговий понтон та очікувано отримали прильоти на переправі. Після того, як знищили переправу для евакуації, рашисти покидали техніку і вплав перепливли річку", - розповіли у волонтерській спільноті. А найбільші втрати понесла російська 74-а ОМСБр (в/ч 21005). Її військові брали участь в агресії проти України з 2014 року.

Сама історія руснявої армії показує регулярні приклади кровопролитних поразок на берегах річок і безславного утоплення тих, хто намагався врятуватися. Від битви на річці Валерик на Кавказі, про яку писав Лермонтов, до потонулого в річці Урал Чапаєва.

А тут у нас у Сіверському Дінці вже більше двох батальйонів чапаїів пішли на дно. Іде на дно і мордор під гуркіт арти ЗСУ…