Кіборг, що не має статусу учасника бойових дій, або нас зливають

13 мая 2015, 07:23
В військовому квитку навіть не записано, де саме його поранили

Поспілкувався вчора з кіборгом з позивним Сокіл , керівником розвідвзводу з 80-ї бригади - людиною, яка разом з своїм побратимом Севером останніми вийшли, чи точніше, виповзли з нового терміналу ДАП 21 січня 2015 року.

Реально останніми - після них залишилися лише трупи та поранені, які не могли йти.

Це після двох тижнів пекельних боїв, двох діб під завалами, з-під яких він зміг вибратися, та ще й відбити черговий наступ російських мавп.

З його взводу всі залишилися живими й вийшли з терміналу.

Це фантастика.

В нього важкі поранення обох ніг, досі лікується, невдовзі ще одна операція.

Та до чого я це все?

Не хочу уподібнюватися секті ‪# насзливають , але геть виніс мозок той факт, що у Василя Соколовського досі немає статусу учасника ні бойових дій, ні навіть АТО .

В військовому квитку навіть не записано, де саме його поранили.

Але його досі викликає військова прокуратура на допити з приводу автомату, який він залишив в новому терміналі під завалом та питання, чого це він без наказу залишив пост?

І ще прекрасно - його двічі подавали на нагороди. Спочатку на Героя України, а далі - на орден Богдана Хмельницького ІІ ступеню. Й обидва рази керівництво бригади тупо зрізало його.

Як він сам каже - через те, що дав в госпіталі інтерв ю рівненській телекомпанії, де без якихось емоцій просто розповів, як все було насправді в ДАП, яку роль й хто там відіграв й що взагалі там сталося.

Не знаю як у вас, а у мене від подібної інформації від злості волосся на голові ворушитися починає.

Розумію, що солдати завжди схильні до перебільшень, але - є голі факти, проти яких не попреш.

І ці факти просто нечувані. - к іборг, що не має статусу учасника бойових дій.

Завіса.

Шановні Юрий Бирюков, Tetiana Popova, Татьяна Рычкова - ви там трохи поцікавтеся по можливості ситуацією. Бо дуже кортить влаштувати грандіозну бучу.

Як підказують розумні люди, проблема виникла через те, що 3 батальйон 80 бригади, в якому служить Сокіл , з 1 квітня передали в 81 бригаду, з центром в місті Костянтинівка. Й через паперову тяганину все підвисло в повітрі - й нагородження, й статуси.

Але це геть нічого не змінює.

З моменту поранення та виходу з ДАП пройшло вже майже 5 місяців.