Опозиція - за права людей для виїзду за кордон!

3 декабря 2023, 21:11
Парламентська опозиція нарешті почала боротись за права людей для виїзду закордон!

Правда мова йде про права на виїзд для Лідера Петра Порошенка і нардепів від "Євросолідарності" Олексія Гончаренка, Ірини Геращенко, Маші Іонової та інших "обраних"

Але для чого вони так рвуться туди? Це дуже легко нагуглити. 

У Ірини Геращенко є чоловік Антон Анатолійович Зацепін та старша донька Анна Анатоліївна Зацепіна. Анна все своє життя жила і навчалась у Великобританії, в ЗМІ навіть була інформація, що вона взагалі не знає українську мову. Та вона їй і не потрібна, бо в Лондоні у неї шикарне життя завдяки мамі з татком. 

Її LinkedIn

Це було доволі складно, але навіть вдалось знайти інстаграм Анни. Вона, не зважаючи на юний вік, дуже багато подорожувала. Звідки ж гроші? Мазохістські розваги, відпочинок в найдорожчих готелях світу, наприклад Ritz London, відпочинок на декількох приватних островах на Коста Ріка, голі цицьки в Лас Вегасі. Дуже багатий досвід у дочки депутатки.

9 листопада 2017 року чоловік Ірини Геращенко заснував компанію в Лондоні «SKYNET GLOBAL VISION LIMITED»

https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/11056326

 

Круто бути донькою народної депутатки, коли в 23 роки в 2018 році ти стаєш директоркою цілої компанії! От тобі і гроші на подорожі. Мамка все накрадене відмила

Взагалі у чоловіка Ірини Анатолія Зацепіна декілька бізнесів. Дуже вигідно бути бізнесменом, коли твоя дружина стільки років при владі. Капітали компаній по 240 МІЛЬЙОНІВ, з реєстрацією на Кіпрі. Дуже вигідно! От вам і офшори, і не вигадані, а справжні. https://opendatabot.ua/p/5YCN757

Ірина дуже скучила за сімʼєю, хоче побачити донечку, тому і знайшла собі конференцію саме у Лондоні. Планує навіть подавати до суду на владу. https://prm.ua/cherez-obmezhennia-deputativ-herashchenko-planuie-podaty-na-holovu-parlamentu-ta-uriad-do-sudu/

Але чомусь коли мова йде про людей, які теж хочуть побачити свої сімʼї закордоном, і їх не випускають, Геращенко пише про них «ухилянти!». Цікаво, правда?

Цікаво було би дізнатись позицію Ірини Геращенко про права ЛГБТК+ в Україні. Бо її донька бере участь в маршах рівності в Лондоні. Це ж місце, де поруч прапори ЛГБТК+ і України! Але думаю ми і так знаємо совкову позицію партії. Прямої відповіді від них важко добитися.

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/pride-london-huge-turnout-first-27381767

Ще одна компанія якою володіє чоловік Геращенко - Антон Зацепін - «Ю ЕЙ КЕПІТАЛЗ» https://opendatabot.ua/c/34616496

Директор компанії Іонов Олександр Миколайович https://opendatabot.ua/p/6EEI121

Ой, а з ким це Ірина хоче поїхати на конференцію? З Іоновою Машою Мколаївною. Бачите звʼязок? Ірини - чоловік, Маші - брат.

У їхніх сімей дуже тісні стосунки. 

Є ще ГО «СІЛК ЛІНК» https://opendatabot.ua/c/40431712 (ну і назви в цих компаній), підписантом якої є Зацепін Антон, власником був Іонов Олександр Миколайович. Але цікавіше подивитись на минулих керівників компанії - там ми побачимо знайоме прізвище - новоспечена депутатка Верховної Ради від «ЄС» Никорак Ірина Петрівна. А ми думали хто це така? Та треба було у Іри з Машою запитати, вони ж виявляється дуже давні подружки. В опендатабот сказано, що вона в списку корупціонерів.

З чоловіком Маши Іонової взагалі прикол - він американець, громадянин США. Дуже патріотична родина. Але американцям зручно в Україні, бо вони мають право виїзду. А от його дружина не має. Упс

 

Не могло обійтись і без коштовностей. Чоловік Ірини Геращенко хотів подякувати коханій за можливість мати стільки прибуткових компаній, що вирішив придбати їй декілька бриліантів.

Через зареєстровану в Британії на Антона Зацепіна фірму SkyNet Global Vision Ltd було придбано в РОСІЇ два бриліанти з ексклюзивної колекції: один камінь вагою 14,32 карат вартістю 3 мільйони 600 тисяч доларів, і ще один дешевший, вагою 25,05 карат всього лише за 606 тисяч доларів.

За зарплати в конвертах від Порошенка можна було і назбирати на такі коштовності. 

Тепер про інших "закритників".

Відповідь Олексія Гончаренка теж дуже красномовна, коли його запитали про ставлення до обмеження на виїзд простих людей закордон

А чого йому паритсь - син Олексія Гочаренко - в Амстердамі. От буквально в липні Олексій спокійно зустрівся з сином. Поки прості громадяни не мають такої змоги побачити своїх дітей.

Діти Петра Порошенка, в тому числі сини призовного віку - в Лондоні. Він багато разів зустрічався з ними в Лондоні, вже після початку повномаштабного вторгнення. Як же він виїхав?