В Міноборони на громадський «контроль закупок» призначили ГО «Стоп корупція».

14 февраля 2023, 17:03
Засновник «Стоп Корупція» боксер Богдан Майданюк змінив прізвище на Хмельницький.

Я його пам‘ятаю ще з 2010-го року. Він був під судом за якийсь угон чи отжим «Гєліка». 

В 2013-му відробляв дебільні піарні замовлення Януковича проти Майдану.

Після 2013-го успішно займався рекетом. Зараз доларовий мільйонер. Чого і не приховує. Годинник за 45 тисяч € взяв, а повістку на війну так і не взяв.

9 років війни. Мільйони рекету і нуль днів служби. 

Ти украв і віджав мільйони? 

Саме час на службу дружок, один Майданюк = один укомплектований полк. Війна дає змогу змити сором кров‘ю.

А він поліз у закупівлі Міноборони???

НОВІ ОБЛИЧЧЯ БЛЯДЬ?!!

ЯКОГО ХУЯ Я ПИТАЮ?!

Поширте. Ці питання зайобують вже сильно.

 

P.S. Аналітична довідка

Щодо діяльності структури, легендованої як волонтерська організація Фонд «Батальон Волонтер».

БФ «Батальйон Волонтер»
Дата створення: 18.08.2015 рік
Адреса: Київ, проспект Воз‘єднання 19, офіс 114

Ключова особа-засновник: Бочкала Роман Олександрович 1 травня 1984 р.н.

Співзасновники:

«Благодійний

Сахні Бхану
Адреса проживання: Вишгородський район, смт Димер, вул. Леніна 65-А, кв.46;

Плотницький Сергій Миколайович, адреса проживання встановлюється; Шаповалов Андрій Юрійович, адреса проживання встановлюється; Толмачова Юлія Віталіївна, адреса проживання встановлюється; Артемчук Олександр Федорович, адреса проживання встановлюється.

Офіціно структура БФ «Батальйон Волонтер» визначена як “некомерційна організація, займається забезпеченням армії, біженців, лікарів (військова, гуманітарна та медична допомога)".

З березня 2022 року БФ «Батальйон Волонтер» активізував свою діяльність, в порівнянні з попередніми роками

Для потреб БФ «Батальйон Волонтер» використовується кілька складів, один з яких розміщується за адресою: вулиця Предславинська 43/2. За цією адресою також розміщено офіси ТОВ «ІА «Стоп Корупції ТВ», засновник також -- Бочкала Роман Олександрович.

За попердніми даними, Бочкала Р. О. разом з наближеними до нього особами займається продажем гуманірної допомоги та закупленої за рахунок благодійних внесків техніки для військових. Кошти збираються як пожертви для БФ «Батальйон Волонтер», що надходять на наступні реквізити:

Найменування отримувача: БО БФ БАТАЛЬЙОН ВОЛОНТЕР Код отримувача: 39954882
Рахунок IBAN: UA163052990000026004016200332 (гривня) Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТ”

Також, на сайті, підконтрольному Бочкалі Р. О., stopcor.org, рекламується діяльність БФ «Батальйон Волонтер» з призивом до збору коштів для української армії. В опублікованому матеріалі вказане посилання на наступні реквізити та картковий рахунок:

АТ « Раффайзен Банк»
IBAN: UA853229040000000026200163885 ЄДРПОУ: 3080409935
Одержувач: Бочкала Роман Олександрович Призначення платежу: Підтримати армію

ПриватБанк
IBAN: UA683052990000026207901650883 ЄДРПОУ: 2808219410
Отримувач: Хмельницький Богдан Станіславович Призначення платежу: Підтримати армію

Уточнення по особі Хмельницького Б.С.

Справжнє імʼя: Майданюк Богдан Станіславович, раніше судимий. Перебував на агентурному звʼязку з БНОН. Виявив і звсвітив т.зв. «ніженських партизанів». Їх було показано на прес-конференції в агенції УНІАН, після чого заарештовано та засуджено. За інформацією, що потребує перевірки, двох було страчено у позасудовий спосіб мережею наркоторговців. Їхні адреси було передано наркоторговцям співробітниками БНОН.

ІА «Стоп Корупції» зараз

ІА «Стоп Корупції» не перебуває у стані ліквідації, про що свідчить робота сайту, ютуб та телеграм каналів. Втім, співробітників повідомили про звільнення в травні, а звільнили заднім числом, здебільшого 1 квітня. З початку повномасштабної війни частина співробітників агентства продовжувала працювати, втім податок за них не платився. Співробітники були звільнені примусово, без виплачених відпусткових виплат.

Правозахисники залишились на безоплатній основі. Умовою була участь у продаважу гуманітарних бронежилетів за суму вдвічі більшу від ринкової.

На проекті «СтопКор» також існував так званий безвідсотковий кредит від керівництва всім охочим - для придбання нерухомості або авітвіки. Безвідсотковий кредит передбачав надання грошей одразу через нотаріуса. Після укладання угоди через нотаріуса працівник підпадав під негласну угоду про виконання будь-яких задач від керівництва або під передчасну виплату кредиту. Гроші як правило, знімались з неофіційної зарплатні працівника, оскільки працівник отримував офіційно лише державний мінімум.

З моменту створення організації в ній працювали люди і отримували виплати. Але офіційно їх працевлаштували лише в 2019 році, через декілька років від початку існування організації. Мінімальні неофіційні виплати варіювались від 10 000 грн до 40 000 грн і вище.

Більша половина співробітників агентства і однойменного ГО працювали неофіційно.

Наприклад журналісти Марія Шевель та Олександра Сербін працювали з літа 2020 року. Відповідно податок за них не платився.

Журналістці Аллі Легезі не оформлювали декретні, зідно наказу від 13 грудня щеф- редактора Кодунову Оксану Василівну було звільнено з посади. Втім вона продовжувала працювати до початку війни.

Уточнення по особі Кодунової О.В.

Народилася та отримала освіту в Російській Федерації. Перше місце роботи журналістом в Україні: УНТК «Інтер», а саме телеканал «К1», новини. Швидко і без перешкод отримала громадянство України. Одружена із журналістом «Радіо Свобрда» Дмитром Євчіним. Має двох спільних із Євчіним дітей. Молодша донька інвалід І-ї групи, «синдром Дауна».

Бочкала Р.О. має тісний зв'язок з Київською місцевою прокуратурою

Демонструє дружбу із керівником установи, Прокудіним Дмитром Вікторовичем. Саме через нього вирішувались питання по окремих кримінальних провадженнях які потрібно було відкрити або закрити на користь замовників.

БФ “Батальйон Волонтер” закуповує автомашини на гуманітарній основі. При цьому сума сягає 40 000 доларів.

В період з 24 лютого 2022 року Бочкала Р. О. придбав автівку Ford Ranger та нерухомість в Аліканте (Іспанія).

Компанія, через яку останній час відбувається фінансування (структура- прокладка)

ТОВ « ПІАР-АГЕНТСТВО «ПІПЛ МЕДІА» Директор: Кришиха Христина Юріївна

Уточнення по особі Кришиха Х. Ю.

Колишня співробітниця ІА «Стоп Корупції» та колишня коханка Романа Бочкали. До недавна працювала прес-секретарем Вінницької поліції. Звільнена за власним бажанням. Насправді -- через дискредитуючі факти біографії, що сплили під час перевірки ВБ.

Власники:
Нефьодов Юрій Анатолійович (тесть Романа Бочкали)
Майданюк Оксана Станіславівна (сестра Богдана Хмельницького (Майданюка))

Приклади замовних матеріалів ІА «СтопКор»:

Напрямок: ДАБІ

Серія матеріалів про реформу ДАБІ, яка виходила у виконанні журналісток Любові Данчі та Анастасії Клітної на ютуб-каналі, а також у виконанні блогера-правозахисника Максима Томілова на ФБ. Мета замовників - посіяти сумнів в доцільності реформи, поставити керівником або старого, або новоствореного органу (ДІАМ) свою людину.

Посередниця - Олена Айхель, колишня співробітниця ДАБІ, пов'язана з братами Горовими, а також із Столаром, Ісаєнком та Плачковою. Всі вони тісно пов'язані з «Партією регіонів».

Уточнення по особі Ісаєнка Д.В.

Ісаєнко Дмитро Валерійович — секретар Комітету. Ймовірно є лобістом Сага-девелопмент. Ісаєнко є депутатом від ОПЗЖ, як Столар та Плачкова. Вона, у свою чергу, є представником групи братів Горових. Горові і Столар воюють з іншим будівельним кланом - Зубиком та проектно-будівельною компанією «Інтергал». Ісаєнка вважають людиною з орбіти Вадима Столара. У 2019 профінансував партію "ОПЗЖ" на 1,6 млн грн.

З 2015 року до сьогодні Ісаєнко обіймає посаду віцепрезидента Конфедерації будівельників України. У 2013 році задекларував понад 20 мільйонів гривень доходу. В офіційній біографії Ісаєнка сказано, що він все життя працював службовцем та чиновником - жодного дня в бізнесі.

Ісаєнко Д.В. є фігурантом антикорупційного розслідування за фактом тендерних махінацій, а саме -- порушення процедури проведення тендеру. У 2019 році придбав 4 земельні ділянки, а з 14 року володіє будинком в Козині на 900 квадратів.

Має Мерседес Майбах 2015 року випуску, який придбав в 15 році (новий майбах вартує від 9 млн грн) та МERCEDES-BENZ GLE 250D 4 MATIC 2017 р, яку також придбав в 2017 році. Така нова машина вартує 2-3 млн. Ціни на них Ісаєнко у декларації не вказав. Також має яхту.

Від акціонерного товариства «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «КНЯГИНЯ ЯРОСЛАВНА» Ісаєнко має дивідендів на 67 млн. грн. Ця компанія лежить в основі «Перфект Груп». Знаходяться компанії «CATERPILLER» і «Перфект Груп» за однією адресою: Україна, 01042, місто Київ, ВУЛИЦЯ САПЕРНЕ ПОЛЕ, будинок 14/55, офіс 1014. Засновник же «CATERPILLER» --

кіпрський офшор «КАНЕТРО ХОЛДІНГС ЛТД». Ця компанія пов'язана зі Столаром. Це доволі відомий офшор. Він фігурував в декількох скандалах з вакциною проти короновірусу та будівництвом метро на Виноградар.

Уточнення по особі: Плачкової Т. М.

Плачкова Тетяна Михайлівна, працювала в ДАБІ, лобіює клан Горових, є цивільною дружиною Олексія Горового, декларує двох дітей віднього, утім самогоо чоловіка в декларацію не внесла. В 2019 році придбала квартиру в центрі Києва на понад 200 квадратів. Квартира вартувала понад 11 млн. грн. При цьому, заробітна палата депутатки склала 42,5 тисячі грн на місяць. Також вона декларує колекцію прикрас, годинники, шуби з хутра та сумки «Луї Вітон» та «Ерме».

Плачкова відома не тільки своїми інтересами у будівельній сфері, а й проросійською позицію, зокрема у березні 2020 року разом з Медведчуком гайнула у Москву, де проводила зустрічі з оточенням Путіна. А у січні 2021 створила парламентське міжфракційне об’єднання «За українську Бессарабію», яке декларує як роботу в інтересах жителів Бессарабії. Насправді структура прямо повʼязана з МГБ ПМР. Її куратором є безпосередньо Володимир Шевцов (Антюфєєв). Структура працює на підігрівання сепаратистських тенденцій у Південних регіонах України.

Наразі Плачкова внесена у базу сайту «Миротворець», як «посібник російських окупантів та учасник пропагандистських міроприємств Росії проти України». Синдикат Горових-Столара- Плачкової використовує свій вплив на ДАБІ не лише для узаконення власних об’єктів будівництва зведених з порушенням, але і для отримання тіньового кешу із забудовників по всій країні, про що неодноразово писали ЗМІ.

Матеріали на ютубі «СтопКора» в інтересах Ісаєнка та Плачкової:

Напрямок: Держа́ вна слу́ жба е́ кспортного контро́ лю Украї́ни

Мета: завадити ДСЕК чинити вплив на УРАРП.

Авіаремонтне підприємство УРАРП - це підприємство, з власною добре розвинутою сучасною інфраструктурою, з відповідною технічною і дозвільною документацією, висококваліфікованими спеціалістами для здійснення всіх видів ремонту, технічного обслуговування та подовження ресурсу літаків ІЛ-76.

За заявою авіарозробника Льовіна, безпосередньо роботу підприємства блокують силові структури України та органи виконавчої влади, які працюють за їхньою вказівкою (Державна служба експортного контролю України (Держекспортконтроль), Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки), митні органи), які діють під безпосереднім керівництвом та за рекомендаціями СБУ. Таким чином вони створюють штучні перешкоди для виконання «УРАРП» контрактних зобов’язань перед військовою та цивільною галузями України.

В 2013 році співробітники управління СБУ в Одеській області затримали шість двигунів УРАРП , які мали бути відправлені в Емірати. Працівники СБУ вийняли їх із контейнерів, розпломбували і запропонували керівництву підприємства за кожен двигун заплатити по 10 тисяч доларів. Незважаючи на це, підприємству вдалося виграти суд. І СБУ Одеської області через 1,5 року саме власним коштом відправило двигуни в Емірати.

Замовник: Анатолій Льовін.

Уточнення по особі Льовіна А.І.

Анатолій Іванович Льовін, уродженець Рязанської області Левін має діючий бізнес в Росії. Зокрема, його компанії Styron Trading Incorporation належить 49% частка в самарському авіаційному заводі "Гідроплан".

Партнерами Льовіна є російська компанія "Авіатексім" в особі Олега Загвоздіна, Олександра Борисенко і Олександра Мунтяна.

Адреса КОМПАНІЇ STYRON TRAIDING INCORPORATION FZE в так званому «оффшорі» в Об’єднаних Арабських Еміратах. До того ж за останні доступні 12 місяців компанія провела 3 операції з так званими «оффшорами», визнаними в Україні. Операції проводились з ОАЕ та Суданом.

Розшифровується компанія як Україно-російське авіа-ремонтне підприємство. Що також важливо - сам Льовін був соратником Медведчука. За інформацією з інформаційних платформ - колишній військовий льотчик, звільнений за відмову прийняти присягу народу України.

По диверсійній діяльності Льовіна проти авіапромисловості України є розгорнутий матеріал на сайті Sovisti.net: https://www.sovisti.net/uk/rozprodazh-derzhavnoi-bezpeky-ta-oborony/.

На сьогоднішній день, знаходиться кілька кримінальних проваджень, в яких фігурує «УРАРП» Левіна:

No12016100090000706, розслідує Нацполіція (ч.1, ст. 358, ч.4 ст. 190 ККУ)
No 12016100090014815, Київська прокуратура No9 (ч.4, ст. 358 ККУ) No42015000000000111, Київська прокуратура No6 (ч. 3, ст. 206, ч. 1. ст. 364 ККУ)

Матеріали на ю тубі СтопКора, автор Артем Поліковський:

Напрямок: будівельні матеріали, пісок

Замовник: ПрАТ «Київський річковий порт». Один з видів діяльності ПрАТ «Київський річковий порт» - видобуток піску.

Акції ПрАТ «Київський нічковий порт» належать Михайлу Бродському (голова Держкомпідприємства 2010-2014, власник видання «Обозрєватєль») та Нестору Шуфричу (депутат ОПЗЖ) через мережу компаній.

Мета:

Дискредитація та усунення конкурентів по видобутку піску в Київській області:
ТОВ «Собі», ТОВ «ПОЗІТІВ» та всі компанії, які займаються видобутком піску в Києві та Київській області

На підконтрольному ТОВ «ІА СТОП КОРУПЦІЇ ТВ» сайті stopcor.org, виходили матеріали на захист ПрАТ «Київський річковий порт».

Висновок

На підставі вище викладеного, ТОВ «ІА СТОП КОРУПЦІЇ ТВ» не є структурою журналістських розслідувань і навіть структурою т.зв. «журналістики впливу». Враховуючи характер матеріалів, керівництво цієї структури є злочинною групою, що займається шантажем та вимаганням коштів. Волонтерська та журналістська діяльність, для керівництва ТОВ «ІА СТОП КОРУПЦІЇ ТВ», є способом легалізації коштів отриманих у протизаконний спосіб.

Характер матеріалів (наприклад: медіапідтримка російського «УРАРП») вказує на використання ТОВ «ІА СТОП КОРУПЦІЇ ТВ», з відома керівників Р. О. Бочкали та його бізнес-партнера Б. С. Хмельницького (Майданюка), в якості структури інформаційного впливу спецслужб Російської Федерації.