Як банда народного депутата Тищенка замінувала Олександрівську лікарню

10 ноября 2020, 16:34
Сьогодні ви дізнаєтесь як банда народного депутата Тищенка замінувала Олександрівську лікарню, дивіться докази у новому випуску.

У квітні помічник нардепа Миколи Тищенка Руслан Гончаров. "Замінував" Олександрівську лікарню в Києві, де лікуються хворі коронавірусів.

Тоді аноніми подзвонили в поліцію Києва і повідомили про замінування. Пацієнтів довелося евакуювати в інший корпус. Дзвінок був зроблений з телефону Гончарова.

До того моменту Тищенко мало цікавила медицина. Але після цього випадку він раптом вирішив пригостити медпрацівників "котлетами" з "Велюр", притарабанив пакети з вишуканими стравами в лікарню.

Якщо інформація про те, що дзвонив дійсно Гончаров, підтвердиться, то можна тільки уявити, що ще може викинути нардеп, у якого такі помічники. Надійну команду зібрав Зеленський.

Сьогодні ви дізнаєтесь як банда народного депутата Тищенка замінувала Олександрівську лікарню.

Також, у цьому випуску виведемо на чисту воду нардепа хабарника, за допомогою якого, заступник фракції Тищенко і нардеп-тютюновий король Холодов, намагалися влаштувати бійку-провокацію.

Тищенко нервує в раді щодо викриття його банди у скоєнні злочину з мінування і відмазує спільників тим, що поки йде досудове слідство. Його офіційний помічник, після того як дізнався, що у мене є матеріали кримінальної справи, вже і сам зізнався, що у нього були обшуки, вилучені електронні пристрої, як докази.

Пане Руслане, ви прокололись, коли написали, що я вас згадав, коли говорив про мінування лікарні, адже, саме вас, я жодного разу не згадував, це epic fail))) Ви досі стверджуєте, що не винні? Чого ж тоді до вас прийшли з обшуками на наступний день після злочину, вилучили ваш особистий айфон, з якого був здійснений дзвінок з актом телефонного тероризму?

Зрозуміло, коли стало відомо хто саме скоїв злочин, поліція зупинила розслідування, ваші дупи прикрив президент, тому ви та ваш любитель надувних жінок почувають себе безкарно, але це ненадовго. Щодо провокацій, які мені влаштував Тищенко та Холодов, як завжди, невдахи влітають в яму, яку з рештою для себе і копають! Приємного перегляду.