Володимир Бойко: "Авакову таки доведеться вголос визнати, що Шеремета вбили співробітники СБУ"

14 мая 2020, 12:49
Послухав я інтерв’ю директора Департаменту комунікації МВС України Артема Шевченка стосовно розслідування Нацполіцією вбивства Павла Шеремета… Ну, що тут сказати….

Думаю, Авакову таки доведеться вголос визнати, що Шеремета вбили співробітники 5 управління Департаменту контррозвідки СБУ. У Арсена Борисовича просто виходу іншого немає – або він розповідає про роль у вбивстві Шеремета колишнього й нинішнього начальників 5 управління ДКР, або агентура СБУ й далі влаштовуватиме акції під гаслом «Аваков – чорт» з метою домогтись відставки всесильного міністра.

У цьому світлі, до речі, цікаво виглядають недавні пертурбації в СБУ. По-перше, лави Контори покинув колишній начальник ДКР Олексій Петров, у якого раптово були виявлені адміністративні таланти – Олексій Геннадійович з 22 квітня очолює Закарпатську обласну державну адміністрацію. А, по-друге, після затримання Шайтанова (у якого Петров був заступником в «шайтанбаті», себто 6-му Управлінні ЦСО «А»), в 5-му Управлінні ДКР помінявся начальник – замість Романа Червінського, який відправлений на перевиховання в ГУР МО, начальником управління став Олександр Поклад, відомий провокатор і знавець схем «Укрспирту».

І Червінський, і Поклад є найближчими соратниками та колишніми підлеглими Петрова, раніше Поклад був заступником начальника цього управління, тепер піднявся щаблем вище. Але Поклад, окрім любові до «Укрспирту», має ще одне хобі – він регулярно розкриває замахи на Авакова, останній раз – коли 14 квітня повідомив Арсену Борисовичу, що Валерій Шайтанов мав намір позбавити життя міністра внутрішніх справ. А до того Поклад не менш успішно розкрив замах на Авакова, який, з його слів, збирався вчинити Павло Заярнюк за вказівкою екс-керівника «Укрспирту» Михайла Лабутіна, що не доніс Покладу та Петрову грошей.

А якщо Арсен Борисович ще й розповість, хто саме з СБУ організував кидання гранати під Верховною Радою 31 серпня 2015 року і я з яких мотивів лейтенант Баканов прикриває вбивць і провокаторів у власному відомстві, то літо 2020 року багатьом запам’ятається на все життя.