Внутренняя политика Донецкой ОГА в надежных руках.... предателей

8 мая 2016, 23:55
Наконец-то внутренняя политика Донецкой ОГА в надежных руках, ведь теперь она в руках харьковчанки Людмилы Биченко.

Наконец-то внутренняя политика Донецкой ОГА в надежных руках, ведь теперь она в руках харьковчанки Людмилы Биченко.

Пока украинских военных и пограничников у границы обстреливала российская армия она постила фото из отпуска в Крыму, тем самым сохраняя его в украинском пространстве, а во время аннексии этого Крыма по достоинству оценивала путинскую политику.

Это правильное решение. Такая не подведет, при случаи соберет хорошую массовку для встречи Гаранта, по-путински

Не то, что местные кадры, ненадежные

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КЕРІВНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 27 .0 4 . 2016 № 108рк м. Краматорськ

Про кадри

Відповідно до законів України Про державну службу , Про місцеві державні адміністрації , КЗпП України, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 01 грудня 1994 року № 804 Про затвердження Положення про порядок стажування у державних органах , від 09 березня 2006 року № 268 Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів (із змінами), враховуючи розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 28 січня 2016 року № 54 Про структуру обласної державної адміністрації

(із змінами):

1. Звільнити БИЧЕНКО Людмилу Анатоліївну 28 квітня 2016 року з посади заступника директора департаменту - начальника управління з впровадження реформ та розвитку сільської місцевості департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу облдержадміністрації, за переведенням для подальш ої роботи в департаменті інформаційної та внутріш ньої політики Донецької облдержадміністрації, відповідно до п. 5 ч.І ст. 36 КЗпП України.

Підстава: заява Биченко Л.А.

2. Призначити БИЧЕНКО Людмилу Анатоліївну з 29 квітня 2016 року на посаду заступника директора департаменту - начальника управління внутрішньої політики, впровадження реформ та децентралізації департаменту інформаційної та внутріш ньої політики облдержадміністрації з посадовим окладом згідно з штатним розписом, шляхом переведення з департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу облдержадміністрації, згідно із ст.32 КЗпП України.

Взяти до уваги, що Биченко Л.А. має дев ятий ранг державного службовця.

Підстава: заява Биченко Л.А.

3. Встановити БИЧЕНКО Людмилі Анатоліївні, заступнику директора департаменту - начальнику управління внутріш ньої політики, впровадження реформ та децентралізації департаменту інформаційної та внутріш ньої політики облдержадміністрації, надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та надбавки за вислугу років. Надбавку виплачувати за рахунок та в межах фонду оплати праці департаменту інформаційної та внутріш ньої політики облдержадміністрації. Підстава: подання т.в.о. заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації.