Ігор Мізрах вчить поводження з гадами, чи Крик про допомогу Тараса Чорноівана

14 февраля 2019, 00:07
Казки шахрая Мизраха. «Містичне» продовження.

В Україні збільшилася кількість укусів плазунів, попереджає Ігор Аркадійович Мізрах, відомий у вузьких колах експерт по всьому, про що не запитаєш. Але зазвичай думкою цього шахрая мало хто цікавиться, тому він сам лізе з ним з сотень склеплених на коліні інтернет-сайтів і своєї сторіночки в «мордокнижке» .

Так ось, на думку Ігоря Аркадійовича, яке він явно вичитав у «Вікіпедії» або десь ще, зараз у нас є три види отруйних змій, вужі, полози, ящірки та інші плазуни, частина з яких небезпечна для людей. Хоча до такого висновку він міг прийти самостійно, окинувши поглядом працює з ним убогий колектив.

«Щорічно в нашій країні їх жертвами стають десятки людей», — зазначив при цьому Ігор Мізрах і, пославшись на Моз, дав кілька порад.

Насамперед «експерт» перерахував, де можна зустріти небезпечних тварюк: в горах, в пустелях, на берегах річок і ставків, а також в старих пнях (але якщо ви бажаєте наткнутися на гада зі стовідсотковою ймовірністю, загляньте в офіс Мизраха в центрі Києва недалеко від Верховної Ради – прим. авт.). Ігор Мізрах наполягає, що, у зв’язку з загрозою нападу отруйної гидоти, не можна чіпати підозрілі предмети руками. Він радить взяти палицю, але що з нею робити, багатозначно мовчить. Проте категорично не рекомендує при укусі змії відсмоктувати.

Якщо ви проглянете цей потік свідомості Мизраха в оригіналі, то виявите, що деякі слова його «епохального» тексту залинкованы. Наприклад, посилання зі слова «Україні» веде на нікому не цікава думка Ігоря Аркадійовича про інвестиційний клімат. Лінк зі слова «експерти» відсилає необережного читача, натиснувшого на нього, на міркування Мизраха про авіабудівництві, а клікнувши на слово «ховаються», ви зіткнетеся з енциклопедичними знаннями нашого героя про столичному метрополітені.

Навіщо Ігор Мізрах несе всю цю тривіальну нісенітницю в інтернеті, запитаєте ви? Оскільки наш черговий психіатр перебуває у запої відпустці, це питання автор переадресував веб-майстру (у нього відпусток не буває, тому його завжди можна застати на бойовому посту). Так от, за його скромну думку, таким ось нехитрим способом Ігор Мізрах намагається забити видачу пошукових систем хоч якимось позитивчиком про себе коханого, щоб витіснити з того ж Google посилання на статті про його зовсім непривабливі вчинки.

Але, на жаль нашого героя, щоправда пре назовні, часом виповзаючи, як та отруйна гадюка, з найнесподіваніших щілин. Ось, приміром, на сайті glavcor.info, яким керує Тарас Чорноіван, давній спільник Мизраха (Мизраху цей сайт фактично належить). Якщо задати цільовий пошук за цього ресурсу, то серед потоків словесного поносу Ігоря Аркадійовича і зливи патоки в його ж адресу можна виявити попередження невдалому читачеві, між рядків якого легко читається крик про допомогу адміністратора сайту.

Це послання-попередження навіть викликає містичний трепет, оскільки датоване воно 20 червня 2017 року, але сам домен «Главкора» зареєстровано лише два місяці тому – 21 березня.

Георгій Антигадов, аналітик-серпентолог, публіцист

Читайте також:
— Казки шахрая Мизраха. Розповідь про Юру Шатунова і важке дитинство
— «Медіа-імперія» афериста Мизраха рятує шахрая Гуріна
— Казки шахрая Мизраха. Одного разу в Італії
— Ігор Мізрах і Тарас Чорноіван захопилися шантажем