Після призначення головою ДПС Олексія Любченка тільки за останні 2 місяці надходження до бюджету збільшились на 10 млрд

10 июля 2020, 14:37
Наповнення державного бюджету є головною умовою успішного виконання своїх зобов’язань державою перед соціально незахищеними верствами населення.

Після нещодавнього призначення головою державної податкової служби Олексія Любченка тільки за останні два місяці надходження до державного бюджету збільшились на 10 млрд, що стало можливим зовсім не через збільшення податкового навантаження, а через налагодження системної роботи, знищення корупційних схем та зокрема так званої “системи скруток з ПДВ”.

Завдяки плідній діяльності Олексія Любченко, реальні виробники, для підтримки яких і створювався податок на додану вартість не припинили отримувати виплат, втрат зазнали лише “схемщики” які роками паразитували на поверненні ПДВ. 

Призначення Президентом таких фахівців як Олексій Любченко допоможуть виправити ситуацію в економіці яка склалась в наслідок карантину, та не допустити соціальних потрясінь у суспільстві. Всі бюджетні соціальні програми будуть виконані, кожен громадянин отримає допомогу від держави.