Домовившись зі Столаром, Пилипишин запхнув в партію Медведчука свого помічника Наконечного

21 октября 2020, 10:27
Давній посіпака Омельченка - сват олігарха Пилипишина - цього разу намагається пролізти в Київраду від партії ОПЗЖ.

Співзасновник партії "Єдність", який при Омельченку був секретарем Київради та його заступником, зрозумів, що з цією партією, яка 5-ть років голосувала за всі корупційні рішення, які протягував Кличко, в Київраду він вже не потрапить. І тепер іде першим номером від ОПЗЖ по Шеченківському району - саме там, де роками він і його син Костянтин на Нивках підкуповували виборців.

Чому ОПЗЖ запитаєте ви?

Все дуже просто. Вадим Столар, який зараз в ОПЗЖ, і народним депутатом якої він є, є давнім "смотрящим" за Київ.

Столар є другом-подільником Пилипишна, дочка якого одружилася на синові Ялового.

Крім родинних зав’язків Пилипишина – Ялового, в них багато спільних бізнес проектів.

Домовившись зі Столаром, Пилипишин запхнув в партію Медведчука свого помічника Наконечного, який раніше під час виборів, в яких приймав участь його шеф, займався фальсифікацією результатів виборів.

Перед цим він домовився з Кличком, який призначив офіційного помічника Пилипишина керівником комунального підприємства Київзеленбуд.

Згодом, після величезних корупційних скандалів та порушеної кримінальної справи, щоб по-тихому "порішати" питання з правоохоронними органами, Наконечний нібито за власним бажанням пішов з посади.

До речі колишнього керівника "Київзеленбуду", лише по одній справі підозрюють у розкраданні 78 мільйнів гривень. Після його затримання Вищий антикорупційний суд 1 вересня обрав йому запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

Його поручителями виступили депутати фракції "ОПЗЖ": Григорій Мамка, Олександр Лукашев, Анатолій Бурміч і Володимир Мороз.

Не дивуйтеся, що за Наконечного вписалися відразу 5 нардепів, оскільки він є членом політичної ради партії «ОПЗЖ», одним із основних кураторів Київської організації, та керівником
Благодійного фонду Вадима Столара 🙂 (Скрін в коментарях)

Тому Пилипишин без проблем зробив свого родича першим номером в Шевченківському районі від ОПЗЖ.