Айтішники Кличка-Назарова дали своєму екс-працівнику 2,7 мільйона на саморекламу

27 сентября 2019, 08:55
Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА 18 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «КНП Компані» рекламні та маркетингові послуги згідно Концепції «Київ Смарт Сіті 2020» на 2,70 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч мають організувати і провести інформаційно-комунікаційну кампанію щодо стимулювання розвитку інноваційного середовища. Кошти розподілено на такі етапи:

  • 500 тис грн. – розробка загальної концепції (канали, цільові аудиторії, результати);
  • 500 тис грн. – розробка переліку зі щонайменше десяти проектів для кампанії у галузях е-врядування, транспорту, ЖКГ, екології, безпеки, медицини, інновацій (використання штучного інтелекту, технології блокчейн, інтернет речей, великих даних тощо);
  • 650 тис грн. – створення медіа-плану;
  • 250 тис грн. – розміщення інформаційних матеріалів у ЗМІ та соціальних мережах;
  • 601 тис грн. – розробка, виготовлення і розповсюдження продукції для популяризації створених сервісів;
  • 200 тис грн. – надання звітів з реалізації кампанії.

Ціна угоди на 7% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,90 млн грн.

ДочП «Плеон Талан» кіпрської фірми «Provid Advertising Limited» британця Стюарта Девіда Вільяма та американця Бейна Ендрю Найта пропонувало на 2% нижчу ціну, але його відхилили. Замовник вимагав від учасників мати щонайменше чотирьох працівників з освітою в іноземних учбових закладах або акредитованих організаціях по підвищенню кваліфікації на іноземній мові в галузі ІТ, економіки та права, тоді як фірма мала тільки економістів. Також вона не завірила проект договору підписом і печаткою, надала лист-згоду на обробку персональних даних лише на підписанта замість усіх працівників, не надала довідки з банку та документи на підтвердження повноважень підписанта.

Дорожчим конкурентом було ТОВ «Балос» директорки Ірини Сорокіної та власника ТОВ «Євротехмонтаж» Олександра Приходченка. Раніше суперником володів Сергій Лиходід.

Столична фірма «КНП Компані» зі статутним капіталом 3 тис грн., яка спеціалізується на комп’ютерному програмуванні, створена у грудні 2017 року. Засновником і директором є Олексій Марковський. У серпні 2017 року він подавав декларацію за 2016 рік як заступник начальника відділу КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» («ГІОЦ»), а раніше, у березні 2017 року – декларацію після звільнення з не вказаної посади, але в обох була вказана зарплата за основним місцем роботи від Печерської РДА.

Із 2018 року переможець узяв підрядів на 26,70 млн грн., з яких майже всі в Департаменту та підпорядкованого йому КП «ГІОЦ», зокрема щодо форуму «Kyiv Smart City Forum».