Через три дні після купівлі «Мерседесу» Микитась отримав від Кличка ще 14 мільйонів на Шулявський міст

26 сентября 2019, 09:23
КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» і ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Укрбуд» 10 вересня уклали договір на 13,89 млн грн по коригуванню проекту по об’єкту «Реконструкція транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах м. Києва».

Про це повідомляється в системі Prozorro.

Договір був підписаний за результатами тендеру, у якому взяли участь дві компанії – ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» і ТОВ «ІБК «Укрбуд», засновником якого є Максим Фомічов. Їхні пропозиції мало відрізнялися від очікуваної вартості закупівлі у 14 млн грн. Так, Інститут запропонував 13,97 млн грн, а ІБК «Укрбуд» – 13,89 млн грн.

Відповідно до договору, ІБК «Укрбуд» має провести інженерно-геологічні вишукування, а також розробити проект дорожньої частини, комунікацій, освітлення, підпірних стін та шляхопроводу при будівництві дворівневої розв’язки, з’їздів з неї та капітальному ремонті вулиць П. Нестерова, А. Цедіка, Гарматної, Виборзької та Смоленської.

Як відомо, генпідрядником будівництва Шулявського мосту є ТОВ «Пiвнічно-український будiвельний альянс» з групи екс-нардепа Максима Микитася. Ця компанія виграла відповідний тендер вартістю 598,49 млн грн у червні 2018 року. Закупівля супроводжувалася скандалом із підробкою документів, за фактом якої було порушено кримінальне провадження.

У листопаді минулого року КМДА, яке очолює мер столиці Віталій Кличко, попросила Кабмін дозволити зробити 100% передоплату коштів генпідряднику для проведення робіт.

16 вересня 2019 року «Пiвнічно-український будiвельний альянс» отримав транш 25 млн грн на реконструкцію Шулявського мосту. Загалом фірмі вже перераховано 583,44 млн грн, тобто 99,5% від вартості підряду. Зауважимо, що червні цього року вартість робіт була зменшена до 586,85 млн грн.

У вересні Максим Микитась повідомив в реєстрі декларацій про суттєві зміни – 7 вересня він купив автомобіль Mercedes-Benz S560 2019 року випуску за 3,84 млн грн.

Нагадаємо, 19 вересня гендиректор корпорації «Укрбуд» Олег Майборода у Facebook повідомив, що Микитась вийшов з будівельного бізнесу. 20 вересня Микитась підтвердив, що продав компанію «Укрбуд Девелопмент». У вересні Микитась вийшов зі складу засновників декількох фірм.

При Кличку корпорація «Укрбуд» стала одним з найбільших забудовників Києва. У 2017 році журналісти «Схем» зафіксували спільний політ Кличка, Микитася і Вадима Столара, якого називали «сірим кардиналом» столиці і який зараз є нардепом від ОПЗЖ.

Проект демонтажу старого мосту та розробку проекту нового (підпірні стіни, підходи шляхопроводу, транспортна розв’язка, прогонові будови та опори, СВСУ) здійснювало ТОВ «Дельтабудгруп», яка виграла на це 1,49 млн грн у березні і 10,16 млн грн у червні цього року відповідно.