Чиновник Мінфіну Роман Гнатюк живе на 30 гривень щоб тричі на рік відпочивати на курортах

19 декабря 2019, 08:00
У 2019 році завідувач сектором забезпечення діяльності заступника міністра міністра фінансів Роман Гнатюк мінімум тричі їздив на відпочинок за кордон. Притому, що грошовий бюджет чиновника становить близько 30 грн на день.

За даними ЗМІ, в поточному році Гнатюк двічі побував в Єгипті, на курорті Шарм Ель Шейх: з 29 квітня по 9 травня і з 6 по 14 жовтня, і один раз на турецькому курорті Анталья - з 25 серпня по 1 вересня.

Також, в 2018 році Гнатюк їздив за кордон один раз: в Туреччину (Анталія): з 27 серпня по 10 вересня. А в 2017 році Гнатюк відпочивав в Туреччині, з 28 серпня по 7 вересня, відзначає видання.

"Відомо також, що чиновник Мінфіну здійснив всі вищевказані свої поїздки на курорти без своєї дружини - Олени Гнатюк, що вказана в його декларації про доходи як домогосподарка", - йдеться в повідомленні.

Також журналісти проаналізували електронну декларацію чиновника за 2018 рік. І повідомили, що останній "живе на 30 грн на день".

Річний дохід сім'ї Гнатюка становить близько 220 тис. грн, з яких 180 тис. грн на рік він віддає за навчання свого сина Олексія Гнатюка в елітній столичній приватній школі "Midgard School.

Якщо вірити Гнатюку та його декларації, то всі його члени сім'ї повинні жити приблизно на 30 грн на день, не кажучи вже про Туреччину і Єгипет.

Але й це ще не все!

Завідувач сектору забезпечення діяльності заступника міністра фінансів Роман Гнатюк, який сьогодні претендує на посаду керівника Департаменту контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДФС, одну з своїх квартир купив всього за 3 грн, а другу, у Вінницькій області, – за 1000 грн!!!

Квартира, що обійшлася Гнатюку в три гривні, розташована в м. Бровари (Київська обл), загальна її площа становить 21,1 кв. м. Купив її чиновник в 2011 році. Якщо ж вірити аналітиці порталу з нерухомості “Domik.ua”, то в цей період середня ціна за 1 кв. м у Київській області сягала 1700 доларів.

Крім того, у своїй декларації Гнатюк вказав, що володіє кімнатою, санвузлом, балконом загальною площею 16 кв. м (місто Хмільник, Вінницької області). Ця нерухомість обійшлася чиновнику дорожче – 18,6 тис. грн. Гнатюк купив її в 2014 році.

За сіносховище загальною площею 436,1 кв. м (село Підгайне, Київської області) чиновник Мінфіну заплатив також підозріло низьку ціну – всього 10 тис. грн.

Також Гнатюку на праві 100% власності належать дві земельні ділянки площею 19984 кв. м. і 1194 кв. м. Земля розташована в селі Фасова Київської області. Її вартість в декларації чиновника не вказана.

Ну і на останок, іидомо, що за останні 2-3 роки, Гнатюк записав на свого 69-річного батька-пенсіонера 3 квартири і 5 ділянок землі.